| Bogdanutuu2012 a întrebat:

As vrea si pe mine sa ma ajutati sa-mi spuneti niste locuri unde mi-as putea face ziua(fac 10 ani) dar nu prea merg locuri de joaca.da in fine. Apropo as vrea sa o invit si pe "prietena" mea.dar faza naspa e ca : ea CRED ca il place pe un alt baiat.dar as astepta mai multe pareri sa o fac sa ii placa de mine. VA ROG sa ma ajutati de ambele probleme... Dau fundita! MULTUMESC!!!!!

Răspuns Câştigător
| Ingrid_Alexa_1994 a răspuns:

Ei bine, sut aici sa te ajut! fetelor le plac baietii suuper imbracatii:o camasa niste blugii si didasi, dar nu albii! fa-ti freza ori in sus ori fa-ti breton, dar sa nu stea lipit de cap! si pune o musica pe cuplu si ia o la dans! succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are ziua ta cu Dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te atentionez ca jignirile nu sunt admise pe TPU."baietas" sa le spui copiilor tai cand o sa ii ai.Controleaza-ti vocabularul.Nu suntyem de aceeasi varsta.