| Adinutsaaa a întrebat:

Problema mea suna in felul urmator : Spre sfarsitul luni decembrie mi-a venit ciclul menstrual insa a venit ceva cu intarziere. Insa am luat o pilula contraceptiva in luna decembrie poate din cauza asta mi-a intarziat ciclul menstrual. Problema mea ar fi urmatoarea : Dureaza de prea multe zile ciclul meu menstrual, normal era de 4-5 zile insa acum dureaza de aproximativ 10 zile. Sunt foarte ingrijorata. vroiam sa fac un test de sarcina dupa terminarea ciclului menstrual dar se pare ca eu nu mai termin cu el. Nu mi sa mai intamplat pana acum

4 răspunsuri:
| Vix999 a răspuns:

Teoretic orice modificare aparuta ar trebui sa fie o consecinta directa a pastilei luate.
Daca chiar esti ingrijorata mergi la ginecolog.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Nui nimic l-a eliberat mai repede. funda?

| biutza1997 a răspuns:

Pai cel mao bine ar fi sa vizitezi medicu deoarece poate nu e o sangerare obisnuita cea de la cilcu poate e de la altceva si sa nu fie ceva mai grav ar trebui sa mergi la medic poate e ceva infectie sper ca te-am ajutat succes. funda?

| DoArDeDe a răspuns:

Ar fi indicat sa mergi la un doctor ginecolog.