| AL_Lidia_2001 a întrebat:

Hei..am si eu o problema, am facut dragoste cu prietenul meu acum aproximativ 2 luni la sfarsitul ciclului menstrual, in prima luna...mi-a venit ciclul dar intarziat, dar si luna aceasta a intarziat. oare sunt gravida?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Daca a intarziat, nu esti gravida, erai gravida daca nu iti mai venea, dar eu zic, ca ar fi mai sigur sa faci un test de sarcina, ca sa te linistesti.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Alte probleme ai tu

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil gravida! Fa un test de sarcina!

| Justacrazygirl a răspuns:

Gravida nu esti, la varsta asta ciclu vine mai neregulat ( am auzit cazuri in care nu le.a venit 2 luni, si dupa le.a venit normal). Cert e ca atata timp cat ti.a venit, nu esti gravida