| savemelord a întrebat:

Profesorul meu de fizica se da la mine. Eram pe hol, iar el era de serviciu la etajul acela m-a prins in brate si mi-a spus ca nu o sa imi dea drumul, nu stiu cum am scapat din bratele lui si m-a prins de mana. De atunci au inceput sa spuna profesorii si colegii ca sunt impreuna cu el. El mi-a spus ca nu e mare diferenta intre noi doi el are 20 si ceva de ani iar eu 12. Nu as fii niciodata cu el, este isteric, are o burta de zici ca e gravid laughing poarta haine stramte si prin ele ii se vede grasimea si arata foarte neingrijit(parul uns, barba lui arata de parca a uitat sa se mai barbereasca) imi este foarte scarba de el. Acum am observat ca se imbraca ca sim mine, eu ma imbrac elegant si el inainte se imbraca mai sport si acum la costum, cu camasi strante prin care ii iese burta afara laughing Va mai spun o chestie si gata eram la un test si nu prea am stiut la el, maxim 8 lu-am pe el si el mi-a dat 10(culmea ca un exercitiu nu l-am facut care valora 2 puncte). Ce sa fac? Prietenele mele ma ocrotesc din cauza asta si cele din alte clase cand ma vad isi schimba directia si nici nu ma saluta. Acum mi-am amintit el in timpul orei cand se uita la mine tot se atinge in zona intima si se uita la sanii mei, iar atunci cand stau in picioare la fundul meu. Voi ce ati face in locul meu? Si ce parere aveti despre profesorul meu, arata scarbos asa-i?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Repede sa faca parintii o reclamatie la inspectorat si la politie. sa fie scos din invatamant si sa ajunga la inchisoare pedofilul

| Fatamuntilor a răspuns:

20 ani si e profesor? Dar cand a avut timp sa faca facultatea?
Vorbesti cu parintii, mergeti la director, poate si la inspectorat! Poate a fost doar o scapare!
Ai grija cum te imbraci, poate il provoci.
In orice caz nu a procedat deotologic.

| savemelord explică (pentru Fatamuntilor):

Am spus 20 si ceva de ani.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Are 20 si ceva...deci cred ca e profesor de foarte putin timp..sa zic sa aiba in jur de 24-25 de ani.

| SkyPilot a răspuns:

Le spui parintilor imediat!

| aXy99 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu parintii si cu directorul scolii.

| grab a răspuns:

"el are 20 si ceva de ani iar eu 12" -> spune-i ca daca mai vrea sa lucreze in invatamant sa se dea DOAR la colegele de cancelarie, eventualla alea vaduve si divortate. simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muta-te la alta scoala si spune-le parintilor.

Răspuns utilizator avertizat
| mleonte81 a răspuns:

De asta nu sunt prinsi pedofilii si violatorii.Ne povestesti noua pe TPU in loc sa le spui parintilor si sa mergeti la politie.

| aKylie a răspuns:

Sa faci reclamatie ca e uratrolling on the floor)

| Dragomir_Cristian_1981 a răspuns:

Cum il cheama!