| Iulia895577 a întrebat:

Pt fete, când ați început sa puratați chiloti tanga, ce părere au avut părinții despre asta? Dar colegii? Cum vi s-a părut sa purtati? Va simți sexy, atrăgătoare?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

12 ani.
Mi-a cumparat si mama, la tata nu i-am spus logic.Colegii habar nu am ca nu le-am aratat chilotii mei.
Nimic deosebit.
Nu neaparat ca nu umblu in chiloti prin oras.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Nu neaparat ca nu umblu in chiloti prin oras
fara naty?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Bine.
Nu umblu doar in chiloti prin oras, am si pantaloni etc. tongue
Am rectificat.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu simţi deosebit, draga mea, că doar nu umblii doar in chiloţi. Nu îşi dă nimeni seama. Nu se schimbă nimic.

| Elyiela a răspuns:

Nu imi plac chilotii de genul, nu mi se par confortabili.

| Emanuela23 a răspuns:

La varsta de 15 ani.
Nu au spus nimic, e problema mea ce port, adica nu e ceva asa rau.
Tor asa ma simt, nu m.am schimbat deloc