| TaraXdd a întrebat:

Pt fetehappy:Ce ati face daca prietena voastra s-ar indragostii si ea de baiatul pe care il placeti? Chiar daca ea stie ca voi aveti sentimente fata de acel baiat.[FUNDAkiss]

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

La fel ca si dianaelena2011, asta pentru inceput, isna dupa... nu e chiar asa frumos, pentru. ca amn2 am dori sa fimc u el si neah, daca una reuseste se supara cealalta, i-as spune clar at, ca eu l-am vaz prima si sa nu se mai uite la elbatting eyelashes si as ajuta-o sa isi caute alttu'happy

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
E nasoala treaba asta,eu personal nu am patit o poate si datorita faptului ca nu am avut astfel de,,prietene,, dar daca mi s ar fi intamplat,as fii incercat sa vb cu ea,pentru ca pana la urma are si ea dreptul la replica si deci i as da sansa sa-mi vb.
Si in al doilea rand inimii nu i poti porunci stii cum e. ochii vad inima cere,iar daca tipa respectiva mai e si un pic slaba si tot ce vede iubeste,iti dai seama!
Cel mai greu ar fi,daca si el s ar indragosti de ea, pentru ca in cazul asta nu vad alta solutie, decat despartirea si e rau de tot.
Bafta!

| catalina_2916 a răspuns:

Am patit-o si eu.si la mine nu doar ca il placea, dar se si intalneau, iar eu nu stiam nimic.bineinteles,am rupt orice legatura cu ea si cu el.cel mai bine ar fi sa-i spui ca daca aflii ca are vreo legatura cu acel baiet rupeti orice fel de relatie de amicitie.ca il place,nu e vina ei, dar daca s-ar intalnii cu el, ar fi grav.incearca sa aflii daca este ceva intre ei!

| PufarinaXD a răspuns:

Mie mereu mi se intampla, parca as fii blestematahee hee, cand vine vorba de baieti, prietena mea uita de orice relatie dintre noi 2, uita k suntem prietene si devine un sacal.

| dianaelena2011 a răspuns:

Sincera sa fiu nu m-as supara de loc pentru ca se intampla foarte des deoarece vorbesti asa de mult despre el incat prietena ta a inceput sa ii vada si calitatile. Pentru mine ar fi un avantaj ca nu s-ar mai supara ca o enervez cu baiatul ala si as avea un subiect foarte frumos de discutat. Oricum asta nu are cum sa schimbe decizia baiatului de a fi cu tine sau nu. Daca te place va fi cu tine daca nu poate fi cu ea sau cu oricine altcineva. Important este sa nu incetezi sa iubesti acel baiat din cauza asta.

| DxA a răspuns:

Ohh ce nasol am patit si eu la felsad Dar eu nu am incetat niciodata sa'l iubesc si ea a cedat Si a ramas doar al meu:d Depinde si cum te comporti