| rockvandam a întrebat:

Ce credti:ar trebui un baiat sa se epileze pe picioare?

11 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

NU!

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Parerea mea e ca nu...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca da... daca esti gay si partenerul vrea o femeie langa el si nu un barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și așa dispare masculinitatea.,.

| MiruD a răspuns:

Daca e gay, da! laughing Ori esti barbat, ori femeie?
Neutru. laughing

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Desigur.Dar un barbat nu ar trebui.Asta e una dintre diferentele intre baieti si barbati.

Răspuns utilizator avertizat
| Chimied a răspuns:

Daca incepe sa te deranjeze bineinteles.

| YourDreamGirl a răspuns:

Eu cred ca da, pentru ca daca de exemplu imbraca o pereche de sorti, si ai niste picioare paroase...

| GottaBeYou a răspuns:

Nu sunt de parere ca barbatii/baietii sa se epileze este destul ca se epileaza femeile, nu pot fi 2 femei in familie laughing. Eu una nu pot suporta.

| rockvandam explică:

Dar cineva care a trecut de 18 ani?