| anonim_4396 a întrebat:

Este parul de pe picioare o atractie pentru fete? sau un baiat ar trebui sa se epileze de acesta la fel cum se epileaza o fata?

15 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Cele care prefera fara nici un pic de par ar trebui sa-si revizuiasca orientarea sexuala.

| Phantasmagoria a răspuns:

Sunt fata si imi place ca baiatul sa arate cat mai masculin, adica sa nu fie slabanog si firav, dar in legatura cu parul.thinking Imi convine sa aiba par, dar nici sa fie paros ca o maimuta. Pe picioare, maini sa aiba, dar sa se epileze macar in zona axilei si..mustata. Urasc mustacioara aia de adolescent la pubertate.
E doar parerea mea.

| Giulia97Anna a răspuns:

Cunosc eu un baiat din scoala mea generala care se epila pe picioare, eram eu si cu colegele mele si cand l-am vazut am zis i-a uitel si pe asta, e gaylaughing, in rest nu cred ca un baiat ar trebui sa se epileze pe picioare, doar fetele atat

| h3r a răspuns:

Da, este. Asta e "dovada" vizibila de barbatie. Sa se epileze un baiat pe picioare? laughing Suna interesant big grin. Oricum, stai cuminte laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. Parerile sunt impartite. Unele fete admira baietii parosi. Pilozitatea exprima masculinitate. Altele insa vad cu totul altfel treaba si prefera baietii epilati tongue

| SakonSIUkon a răspuns:

Da e. daca te vede cu par pe picioare te linge pe picior.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Nu trebuie sa se epileze dar nici o atractie nu este. ii ceva omenesc.
eu nu mi-as dori ca pr meu sa se epileze

| 35zone a răspuns:

Din cate am observat masculii care se epileaza pe maini, picioare sunt niste giboni, ascultatori de manele etc
Ah, esti model etc, no problem
" E o tara de lesbiene" - Parazitii

| DaRyuSN a răspuns:

Sincer eu nu o sa ma epilez niciodata pe picioare, mie mi se pare un semn ca esti un adevarat baiat! Intr-adevar fetele se epileaza si este ceva normal dar un baiat nu cred ca este necesar deoarece trebuie sa ne diferentiem si noi cumva de fete!

| Anemarrie124 a răspuns:

Baii...Pentru mine nu conteaza atata timp cat iubesc acea persoana...totusi sa nu aiba asa de mult partongue

| Alexutsza a răspuns:

Sunt fata si dupa cum stie toata lumea suntem copicate. De cele mai multe ori daca un baiat e neepilat, ni se pare scarbos happy Iar la UNII baieti epilati vedem ceva foarte atractiv dar la ALTII ii vedem ca pe niste gay. big grin

| remixonthemix a răspuns (pentru Alexutsza):

Corpul debarbat epilat trebuie sa fie foarte bine lucratwinking
Gay sunt slabanogii aia fara parwinking

| Alexutsza a răspuns (pentru remixonthemix):

Gay pot sa fie si de 100 de kg laughing si odata ce te epilezi, nu esti FARA PAR?laughing

| remixonthemix a răspuns (pentru Alexutsza):

Eu vorbeam despre parul de pe piept

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Buna.Mie nu mi-ar placea ca iubitul meu sa se epileze pe picioare, ar da dovada ca nu are pic de masculinitate big grin. Sper ca te-am ajutat happy