| ExizTPU a întrebat:

Punctul G se afla in acelasi loc la toate femeile?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu, anumite anomalii genetice minore pot face ca el sa fie si putin mai sus, sau mai jos, sau lateral stanga ori dreapta fata de locul clasic!
De aceea, indiferent ca este stimulat digital sau cu penisul, trebuie incercat sa se atinga cat mai mult din suprafata interna a vaginului, pentru a fi depistat si stimulat corespunzator, pana fata/femeia e satisfacuta/orgasmizata.
Repat, Atentie, a nu se confunda cu un "buton de sonerie" intrucat el incepe sa reactioneze placut doar daca fata e excitata bine deja, si e relaxata si participa la act prin miscari unduitoare specifice, prin care arata ca ii place!

| whatevernvm a răspuns:

Da, in talpi

| darrio2007 a răspuns:

Da.Ca si vaginul.In acelasi loc.

| RAY a răspuns:

Depinde de femeie, la unele se afla in conul tau bancar toate punctele de la A la Z, crede-ma ca o sa aiba orgasme daca ai contul bine punctat sa spun asa

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| LoveSleep a răspuns:

Unele îl au în gură.
De acolo a pornit sexul oral.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Da,fixat pe bolta palatina.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta explică de ce merg atâtea femei la dentist.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu,ele merg la dentist pentru ca acolo se simt ca acasa,.De fapt ar trebui sa consulte un orl.ist.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Da, in palma unde la pui banii si la capatul cuvantului shoping.

| CuriousStuff a răspuns:

Pe scurt, Da.

| seth2016 a răspuns:

Nu. Poate fi peste tot si nicaieri.

| Kira5854 a răspuns:

Teoretic da, practic, iti pot raspunde cu o alta intrebare:
Toti barbatii penetreaza femeile in exact acelasi fel?