| stepanie0072 a întrebat:

Unde se afla punctul G?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

La sfarsitul cuvantului SHOPPING laughing. Sau acolo unde simti o senzatie de placere nemaintalnita happy - din cate zic astia de la mine din clasahee hee.

2 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

rolling eyes alte intrebari stupide.nu toti avem aceleasi "puncte G". suntem diferiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctul G se afla pe peretele anterior al vaginului cam la jumatatea distantei dintre intrarea in vagin si uter.barbatii nu au asa ceva iar la femei se gaseste la toate in acelasi loc! sper ca te-am lamurit