| SERIALS a întrebat:

Unde se afla punctul G la barbati?

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Se numeşte "Punctul P" la bărbați. "P" vine de la prostată. Este în anus, nu prostata ci zona unde poți stimula prostata.

| SERIALS explică (pentru FemeiaPisică):

De aia unii barbati devin gay, ca nu mai pot de bine?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru SERIALS):

Cum crezi să se recoltează materialul seminal din băncile de spermă destinate pentru familiile cu probleme de fertilitate? Vine asistenta, îşi pune manuşile după care introduce două degete în anusul "donatorului" şi îi masează zona sensibilă până la orgasm.
Nu are treabă homosexualitatea, aşa se nasc. Nu îşi schimbă orientarea sexuală de la asta.

| mihai69 a răspuns:

În... anus. Se cheamă „prostată" și pe acolo se poate palpa, oferind o senzație plăcută. Mă rog, celor care suportă penetrarea anală...

| Emilian65 a răspuns:

Barbatii nu au punct G ca femeile, ci au un punct P de la prostata.

| LoveSleep a răspuns:

În cerul gurii, ia testează.