| Dominicc a întrebat:

Pura curiozitate sau simpla intrebare.

Pentru fete, este dedicata.

Dece de multe ori nu va "combinati" sau intrati in relatii sau relatie cu tipii din grupul vostru? sau cercul social

2 răspunsuri:
| addalecsandra a răspuns:

Pentru ca atunci cand ne despartim de ei sau ei de noi ne simtim prost sa ii tot vedem.

1. in cazu in care se despart ei de noi suferim si daca ii vedem in fiecare zi si iesim cu el ne este si mai rau nu il putem uita daca el mai e si cu alta sau se da la alta iti dai seama ca ne simtim groaznic.

2. in cazul ca ii da fata papucii el o sa se tina in continuare dupa fata respectiva si na` ea s-a plictisit ca doar d-aia s-au despartit. asa daca nu stau tot timpul impreuna e mai usor se uita mai repede se trece mai repede peste :*

si totusi atunci cand sunt in acelasi grup se poate ajunge la o impacare...dar thinking oricum in grup apar si barfe si e destul de aiurea ti-se pare ca el sta mai mult cu o alta amica (in caz ca grupul este f unit ) sau lui i-se pare ca tu te-ai uitat nustu` cum la un baiat chatterbox

funda?:*

| Skins97 a răspuns:

Mie imi place mai mult sa ma comb cu cei pe care ii stiu de mai mult timp:X. Ii stiu de mai mult timp si am mai multa incredere in ei. Imi place sa le stiu personalitateahappy. Cu cat ii cunosc mai bine cu atat ii plc mai mult. Iar cand sunt cu unii din gr social este adevarat ca nu te simti bine cand ii vezi.da mareu cand se term o relatie intreb daca ramanem prieteni si cand ii vad ma port de parca nu s-a intamplat nimic.desi e un pic ciudat.winking