| NinaParadise a întrebat:

Funda - o intrebare pentru baieti >:.
Ce apreciati cel mai mult la aspectul fizic al unei fete? Dar la caracter?
(pura curiozitate laughing )
Mercii anticipat BAJETII! :*

3 răspunsuri:
| kobra12 a răspuns:

La fizic pieptul desigur iar la caracter nu prea conteaza

| cosmin2sun a răspuns:

Pt mine o fata ma atrage fizic cand are ochi frumosi, zambetul etc. Si ce imi place iarasi e sa aiba unghiile nu prea mari dar frumoase si ingrijite. iar la caracter... sa fie cu simtul umorului si prioritara

| MarYan00 a răspuns:

Aspectul fizic...(ordinea in care ma uit cand vad o fatahappy )
1. ochii
2.imbracaminte(culori,bla bla, depinde...)
3.sani/fund :p

caracter...
depinde de fiecare in parte, fiecare are calitatile si defectele ei. Daca e sa cunosc o fata si sa imi placa, in 2 zile uit ce calitati avea/amanunte despre. apoi cunosc alta si are alte calitati, imi place/sau nu...etc
pe scurt..nu am in cap "fata ideala": sa fie asa, asa, asa...:p

cu placere "fatJa" laughing)
ceau:p