| NubleReapper a întrebat:

Salut,ce trebuie sa fac pentru a deveni mai atractiv pentru fete?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da si si sa ai simtul umorului,sa intri intr-un grup social conteaza sa ai prieteni in el poti gasi o fata,nu fi monoton, plictisitor, fa un sport mai masculin, conteaza sa isi placa aventura, sportul dur, femeile nu vor catelusi ca iubit si barbati duri

| mudokins78 a răspuns:

Să ai bani mulţi şi maşini scumpe, să ai tatuaje, lanțuri la gât, şi vocabular de manelist. Gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii amuzant,sa le faci sa rada, sa fii mereu gata pentru a le ajuta la ceva(de obicei sa care bagajele de la shopping big grin )sa fii un prieten bun care sa le dea un sfat bun, eventual sa le consolezi cand sufera big grin (din cauza altuia bineinteles), adica intr-un fel sa fii mantaua lor de ploaie si umarul pe care pot plange cand sunt dezamagite in dragoste. big grin Iti garantez ca daca esti asa, te vor cauta toate fetele si nu vei sti pe care s-o alegi pana la urma.big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Povesti de adormit copii,atractia fizica nu are legatura cu a fi amuzant,cuminte,monoton,timid, sa fie prieten bun ce ai scris acolo = urmeazal daca vrei sa fi fratele meu sa intri in zona prieteniei, deci conteaza sa slabesti sa nu ai burtica, sa bagi culturism =conteaza bratele sa le ai mari, sa porti un tricou in rosu, sa isi lasi barba, sa ai personalitate de om hotarat, daca vrei sa fi fratele cel mai bun pentru fete nu ma asculta