| ionelafrumusik89 a întrebat:

Puteti s-imi spuneti si mie ce este sexul anal?big grinbig grinbig grin

17 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cand baiatul i-o baga in fund...

| TąNyą a răspuns:

Introducerea penisului băiatului în fundul fetei.

FantaSZy.

| elyssa20 a răspuns:

Pai cand baiatul nu intra pe poarta din fata ci pe cea din spate, pupici.

Răspuns utilizator avertizat
| IRI_5028 a răspuns:

Pai daca sti ce-i ala anus, sti si cei sexul anal

| RainBow_2697 a răspuns:

Cand baiatul ii baga penisul in fund.nu in vagin.in fund

| szandi a răspuns:

Nu cred ca. ti va raspunde careva asa usor aici straight face
dc nu cauti pe google?
si nu cred ca din moemnt ce nu-s ti. nu stiu cand ai incerca astahee hee
il satisfaci pe el... luand. o in gura ta. si mai departe iti spune el happy :*
descarca filme porno thinking

| daiana92 a răspuns:

Cati ani ai ?

| zuzulica a răspuns:

Szandi sexul oral este ce zici u acololaughingoff doamne
sexul anal este atunci cand se foloseste alta gaura decat vaginul intr-o partida de sex.gaura respectiva este funduletullaughingin fine asta e sexul anal cand o faci in fund

| alin_8877 a răspuns:

Introducerea penisului băiatului în fundul fetei., poate ai facut-o si nu sti,,,,,,

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Mda...Nu cred ca are mai mult de 14 ani maxim 14.Si cred ca era curioasa daca avea mai mult de 14 stia sigur deci dresati minorilaughing))

| AlexutzZza a răspuns:

Termenul de „oral" se refera la cavitatea orala sau la gura, adica locul unde incepe tubul digestiv. Termenul de „anal" se refera la orificiul anal sau anus, adica cel care inchide portiunea terminala a intestinului.

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

| Mihai_1499 a răspuns:

Simplu, prietenul tau sau cu cine faci sex iti introduce penisul in anus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok! sa incerc sa le iau pe rans! Ai spus ac vrei sa stii doar ce inseamna sexul Anal, respectivul organ masculin numit tongueenis penetreaza organul feminin numit, fund, cur sau cum ii spune! Penetrarea poate fi foarte dureroasa daca esti virgina!
Totul este confuz? Pornografic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne cum poti sa intrebi asa ceva!