| RAY a întrebat:

Am asistat săptămână asta la un caz de manipulare,intru Intr o clinică și dau de o clienta, in timpul instalări îmi spune că ea a vrut alt model ba mai mult și cunoscuți ei i au recomand alt model de laptop, dar cică soțul a ales modelul,la care ăla a venit să ne spună că e mai bine asta,dacă e sa vb de hardware era același configurație, dar am simțit că a manipulat o cum a vrut el, el de ce trebuia să decidă pentru ea?

4 răspunsuri:
| RAY explică:

Schimba drogurile

| Eireann a răspuns:

Nu e neaparat manipulare. Poate pentru ea nu era asa important ce laptop este dar pentru el da. Poate ea l-a lasat sa aleaga pe el si mai incolo cand o sa trebuiasca sa cumpere o canapea ea o sa-i aduca aminte ca au luat laptopul pe care l-a vrut el si acum e randul ei sa aleaga.

| RAY explică (pentru Eireann):

Nu ai inteleg ca pentru ea era

| AnonimSoul a răspuns (pentru RAY):

Really dude, acum asta e o problema? sincer poate doar a vrut on configurarea care el o considera buna. cred ca supra-interpretezi situatia