| Ppitzzi a întrebat:

Buna sunt combinata cu un baiat de 3 saptamani ne cunoastem de mult timp dar abia acum ne-am combinat. El zice ca s-a combinat cu mine pentru ca tine la mine eu una nu prea sunt sigura. Cum m pot asigura ca este adevarat ceea ce zice el? funda:*

2 răspunsuri:
| musa121 a răspuns:

Urmarestel sa vezi ce face

| olteanaidalucretia a răspuns:

Asculta,eu am avut o relatie mai de mult cam asa mi s-a intamplat stai mult cu el si intreaba-l tot felul cunoastel mai bine si incearca sa-l spionezi si sa stai cat mai mult timp cu el da sa incerci sa nu fi prea ciudata si lipicioasa! o sa iti dai seama daca nu uite o treaba stupida pune-l sa jure! sa nu iti fie rusinr doar sunteti,, prieteni"!