| marinela92 a întrebat:

Racul si sagetatorul se potrivesc ce parere aveti? funda

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Racul si sagetatorul se potrivesc doar daca vreti voi sa se potriveasca. Pe planeta asta exista toate combinatiile posibile (intre zodii vorbim). Daca va iubiti cu adevarat atunci nu conteaza ce zodie aveti. Relax, chestiile cu compatibilitatea intre zodii este valabila in proportie de 60-70% si atat. Voi puteti face parte din acei 30-40% care se potrivesc si va puteti strica sansele doar datorita faptului ca pe internet, pe nu stiu ce site sau in nu stiu ce carte/revista spune ca nu va potriviti, dar... este viitorul vostru, viata voastra, faceti ce vreti.

Be smart. Have a nice day.winking

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/rac/sagetator.php

Mai in josul paginii gasesti mai multe care te-ar putea ajuta.
Succes.

| jess179 a răspuns:

Am cautat pe net, si spune ca nu prea se potrivesc.Racul este semn de apa, iar sagetatorul de foc, asa ca daca se combina nu iese prea bine.Racul este sensibil, intuitiv, emotiv, iar sagetatorul gelos, energic si fascinant.O relatie intre cele doua elemente este distructiva.