| BlueRose1 a întrebat:

Credeti ca berbecul si sagetatorul se potrivesc? Pentru ca sunt indragostita de un sagetatoe :X:X:X

Răspuns Câştigător
| khrys a răspuns:

Pai cred ca da daca il placi inseamna ca poate va si combinati!

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Relatii între zodia Berbec si alte zodii

* Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Leu, Sagetator
* Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Rac, Balanta, Capricorn
* Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Capricorn
* Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Rac
* Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Taur
* Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Balanta
* Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Leu
* Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Sagetator, Pesti

| Alice_6278 a răspuns:

Buna! Nustiu daca carezi in stele dar Sagetatorul se kombina cel mai mult cu Gemenii. Dar nu conteaza conteaza ceea ce simti asa ca urmeazatzi inima. Sper ca te-a ajutat.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea cred asa mult in horoscop... daca intr-adevar tine-ti unul la altul, nu cred ca mai conteaza ce zice horoscopulhappy