| paul_5950 a întrebat:

Raspundeti doar daca sunteti seriosi, fara raspunsuri aiurea va rog. Deci intrebarile suna cam asa:

1.Cat de normal e ca atunci cand fac petting cu partenera(suntem pe jumatate dezbracati, adica avem doar pantalonii pe noi), sa imi apara foarte mult lichid preejaculator(adica sa mi se ude destul de tare chilotii?

2.Cat de des intalnita e asta la baieti?(ma refer ca cantitatea sa fie foarte mare, si fiind implicat doar petting fara contact sexual)

3.Ar trebui sa mi se para intr-un fel jenant fata de partenera lucru asta, ca ma excit asa tare si imi apare cantitate asa mare de lichid preejaculator? Sau ar trebui sa fie ceva normal, si sa pot discuta cu ea si sa-i zic asta fara nici o jena.

4.Si vreau sa aud si parerea fetelor, voua cum vi s-ar parea ca partenerul sa fie asa? Vi s-ar parea normal si v-ar place ca il puteti excita intr-atata, sau ati vedea acea cantitate mare de lichid ce ii apare ca o problema de-a lui si l-ati vedea ca pe un tip slab(adica care nu e ca majoritatea, cool etc).

Repet, doar raspunsuri serioase! Va multumesc.

AA si inca o chestie, lasati-va va rog si varsta(chiar ma intereseaza, deoarece degeaba primesc raspunsuri de la persoane de 13-14 ani care isi dau si eu cu presupusu si nici macar nu au habar macar ce e ala petting sau lichid preejaculator).

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde de corpul oricarui baiat. Unii nu se uda mult, ci chiar ejaculeaza cand doar se ''giugiulesc'', deci nu e bai ce ti se intampla tie.

Fi multumit ca esti sanatos si ca n-ai probleme cu ''amicul''.

| MMihai a răspuns:

Sa imi apara foarte mult lichid preejaculator(adica sa mi se ude destul de tare chilotii?/// Eu cred că este mai galben și îl de fapt nu îl cheamă lichid pre ejaculator, ci pișu/ pipi. Cu vârsta, peste niște ani, sper pentru tine, să nu mai faci pipi pe tine, de emoție când săruți pe sâni / mângâi o femeie.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Am 18 ani:p
In primul rand,depinde de organismul fiekaruia.
unii baieti au mai putin lichid,altii mai mult.
nu e un lucru rusinos, e ceva firesk, si nu esti singurulhappy.
deci nu te ingrijorahappy.

| MissC_6297 a răspuns:

Am 17 ani.
E foarte normal ce ti se intampla si nu trebuie sa te jenezi pentru ca nu este voluntar ce ti se intampla.Prietena ta ar trebui sa inteleaga acest lucru si chiar sa fie mandra ca reuseste sa te excite asa de tare. Daca tu consideri necesar, poti vorbi cu dansa despre asta, dar cred ca stie sau banuieste deja ca e normalwinking.

| Diana1d a răspuns:

Am 16 anihappy.
Nu stiu cat de normal e, dar oricum dupa parerea mea e destul de logic.
Si acum sa imi dau cu parerea.nu as crede deloc ca nu este cool sau ca ceilalti baieti, as fi multumita ca l-as excita dar chiar nu mi s-ar parea ciudat.
Si daca ar vorbii lucrurile astea deschis cu mine, as prinde incredere in el si m-as bucura ca imi spune lucruri atat de personalehappy.