| paul_5950 a întrebat:

Vreau sa mentionez din start ca vreau doar raspunsuri serioase, daca aveti chef de glume sau sa raspundeti aiurea, mai bine ignorati intrebarea si vedeti-va de treaba. Deci intrebarea e cam asa:

1.Cat de normal e ca atunci cand fac petting cu partenera(suntem pe jumatate dezbracati, adica avem doar pantalonii pe noi), sa imi apara foarte mult lichid preejaculator(adica sa mi se ude destul de tare chilotii?

2.Cat de des intalnita e asta la baieti?(ma refer ca cantitatea sa fie foarte mare, si fiind implicat doar petting fara contact sexual)

3.Ar trebui sa mi se para intr-un fel jenant fata de partenera lucru asta, ca ma excit asa tare si imi apare cantitate asa mare de lichid preejaculator? Sau ar trebui sa fie ceva normal, si sa pot discuta cu ea si sa-i zic asta fara nici o jena.

4.Si vreau sa aud si parerea fetelor, voua cum vi s-ar parea ca partenerul sa fie asa? Vi s-ar parea normal si v-ar place ca il puteti excita intr-atata, sau ati vedea acea cantitate mare de lichid ce ii apare ca o problema de-a lui si l-ati vedea ca pe un tip slab(adica care nu e ca majoritatea, cool etc).

Repet, doar raspunsuri serioase! Va multumesc.

AA si inca o chestie, lasati-va va rog si varsta(chiar ma intereseaza, deoarece degeaba primesc raspunsuri de la persoane de 13-14 ani care isi dau si eu cu presupusu si nici macar nu au habar macar ce e ala petting sau lichid preejaculatoroh go on).

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

E in regula.Modul in care se manifesta corpul in urma excitatiei difera de la om la om.
Nu ai niciun motiv sa fii jenat,cu siguranta la randul ei e excitata.
Nu as interpreta asta in niciun fel,mi-ar placea strict ideea ca se simte bine.
Este un aspect normal,care difera de la o persona la alta, ca si in cazul femeilor si a lubrifierii vaginale. Daca tu consideri ca e cazul, poti vorbi cu partenera ta fara nicio problema.
Am 17 ani si jumatate.

| XK a răspuns:

Nu te ingrijora... Si ea se 'uda'winking

| Bibutzu a răspuns:

Hay nu pe bune?

Da ce indraznet esti uh?!
Auzy eu am 14 ani.si crede-ma ca stiu ce e aia petting si lichid preejaculator si stiu si din ce cauza...dar na, dragule ce sa fac? am doar 14 ani? deci raspunsu va fi ignorat.

Eu zic sa taci si sa accepti orice fel de raspunsuri chiar si jigniri doar de aceea iti expui problema pe un site public.

Tu nu te poti stapani.Te ia valuri in simturi si deci...laughing in fine.ce sa zis.nu mi-ar conveni.mi se pare neexperimentat tipu daca na invatat nici sa se controleze.hay te roglaughing

| ciresicaSiatat a răspuns:

Hey,keep calm, am patit-o si eu pe la 16 ani cu respectivul prieten si fiind mik imi era rusine sa-l intreb de ce pateste asa, era destul de jenant, acum (18 ani) cu actualul meu iubit pot discuta despre asta,am trecut de etapa aia,e ceva normal, important e sa te simti bine alaturi de partenera ta, sa discutati despre asta dk te jeneaza.:*

| catalin_7637 a răspuns:

Da, am un raspuns pentru paul, pentru ce *** ma intrebi?

sa revin la intrebari, nu e foarte ok sa se intample asta. in primul rand e o caracteristica a labagiilor notorii iar apoi vei face cancer ombilical si neuro-fibrism daca iese zeama din tine, asa necontrolat...

| Adrian1602 a răspuns:

Frate chiar azi am pati-to cu iubita.

| Adrian1602 a răspuns:

Paul este foarte normal.Un om cand se simte bine alaturi de iubita se excita si iti mai zic ceva sigur si iubita ta e la fel chiar daca nu are loc actul sexual.Eu iti zic sa nu iti fie jena pentru ca e ceva foarte normal.Mi se intampla de multe ori.Adrian 15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa mentionez din start ca poti cauta pe site-uri de specialitate. Serios. Stupid people!

| Crisss22 a răspuns:

Stai linistita ca si eu am avut asta cand eram mai mica asa ca poti sa ai incredere in mine am 19 ani