| paul_5950 a întrebat:

Raspundeti doar daca sunteti seriosi, fara raspunsuri aiurea va rog. Deci intrebarile suna cam asa:

1.Cat de normal e ca atunci cand fac petting cu partenera(suntem pe jumatate dezbracati, adica avem doar pantalonii pe noi), sa imi apara foarte mult lichid preejaculator(adica sa mi se ude destul de tare chilotii?

2.Cat de des intalnita e asta la baieti?(ma refer ca cantitatea sa fie foarte mare, si fiind implicat doar petting fara contact sexual)

3.Ar trebui sa mi se para intr-un fel jenant fata de partenera lucru asta, ca ma excit asa tare si imi apare cantitate asa mare de lichid preejaculator? Sau ar trebui sa fie ceva normal, si sa pot discuta cu ea si sa-i zic asta fara nici o jena.

4.Si vreau sa aud si parerea fetelor, voua cum vi s-ar parea ca partenerul sa fie asa? Vi s-ar parea normal si v-ar place ca il puteti excita intr-atata, sau ati vedea acea cantitate mare de lichid ce ii apare ca o problema de-a lui si l-ati vedea ca pe un tip slab(adica care nu e ca majoritatea, cool etc).

Repet, doar raspunsuri serioase! Va multumesc.

AA si inca o chestie, lasati-va va rog si varsta

5 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Buna happy
In legatura cu intrebarile tale big grin
Nu ai de ce sa-ti faci griji, este ceva normal atunci cand esti excitat happy Nu este nicio rusine, iar prietena ta ar trebui sa se simta foarte bine pentru ca reuseste sa te excitewinking
Stai linistit, e perfect normal happy

| Jack a răspuns:

1)foarte normal, din cauza ca te exciti foarte tarehappy! si ea probabil ii la felwinking!
2)Pai ar fi mai nasol sa nu elimini happy! majoritatea elimina acum depinde, asta arata ca te potrivesti foarte bine cu aceea persoana, ca iti transmite stimuli foarte puternici!
3)Pentru ce sa ii spui? ii ceva normal
4)ceva normal nu te agitahappy

| ionuutzuu a răspuns:

1.E destul de normal, dar nu asa de mult, doar unpic in cap.
2.La baieti nu prea e intalnita.
3.Alegerea ta dar nu e o jena.
4.Nu sunt fata dar gandul ca o fata poate excita un baiat atat de tare este mai mult decat ceva care sa o tina aproape de tine iar ea sa fie sigura ca tu vei sta cu ea.

| Mada_7170 a răspuns:

1 E normal sa iti apara lighid
2 E intalnita la orice baiat e o chestie normala.
4 Ma bucur ca il excit si ca ii place.

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Mie mi se pare ca nu-i nimic grav, dar nu stiu ce intelegi tu prin mult. Oricum, pentru ea ar trebui sa fie semn bun ca te poate excita atat de tare. Daca e intr-adevar mult prea mult, poti incerca sa-ti pui prezervativul cand sunteti la preludiu, ca sa nu o scalzi.