| paul_5950 a întrebat:

Vreau sa mentionez din start ca vreau doar raspunsuri serioase, daca aveti chef de glume sau sa raspundeti aiurea, mai bine ignorati intrebarea si vedeti-va de treaba. Deci intrebarea e cam asa:

1.Cat de normal e ca atunci cand fac petting cu partenera(suntem pe jumatate dezbracati, adica avem doar pantalonii pe noi), sa imi apara foarte mult lichid preejaculator(adica sa mi se ude destul de tare chilotii?

2.Cat de des intalnita e asta la baieti?(ma refer ca cantitatea sa fie foarte mare, si fiind implicat doar petting fara contact sexual)

3.Ar trebui sa mi se para intr-un fel jenant fata de partenera lucru asta, ca ma excit asa tare si imi apare cantitate asa mare de lichid preejaculator? Sau ar trebui sa fie ceva normal, si sa pot discuta cu ea si sa-i zic asta fara nici o jena.

4.Si vreau sa aud si parerea fetelor, voua cum vi s-ar parea ca partenerul sa fie asa? Vi s-ar parea normal si v-ar place ca il puteti excita intr-atata, sau ati vedea acea cantitate mare de lichid ce ii apare ca o problema de-a lui si l-ati vedea ca pe un tip slab(adica care nu e ca majoritatea, cool etc).

Repet, doar raspunsuri serioase! Va multumesc.

AA si inca o chestie, lasati-va va rog si varsta(chiar ma intereseaza, deoarece degeaba primesc raspunsuri de la persoane de 13-14 ani care isi dau si eu cu presupusu si nici macar nu au habar macar ce e ala petting sau lichid preejaculator).

1 răspuns:
| SuperCap a răspuns:

Tu cati ani ai? sunt doar curioasa!
pai e super normal thinking chestia aia apare ca in cazul in care urma sa aveti contact sexual sa intre mai usor big grin ( asta pe scurt. ) sunt o groaza de explicatii pe net. e absolut normal atata timp cat nu arata ciudat sau miroase urat. big grin
a si nu, nu e deloc jenant e absolut normal. depinde de organism.