| anonim_4396 a întrebat:

Rea de gura, pasionala, dominatoare, sau tacuta, sensibila si supusa?

Răspuns Câştigător
| FataCareRadeDinOrice a răspuns:

Pasionala, dominatoare si supusa! Si putin acolo o fata inocenta! Toti sunt asa. oh go on

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu de care-ai prefera Efe... laughing?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Uite, tocmai am dat funda laughing
Dominatoare si supusa simultan, of course! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Auzi, sa speli telefonul ala de ti l-ai recuperat... cine stie pe unde a fost, sa nu iei vreo eczema laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ai făcut. Imi părea rău daca era de culoare roz bombon (ca tine), dar asa n-am avut ce pierde laughing
Lasă tu telefonul, nu-i purta de grijă, acum am pe cine suna să-i spun "te iubesc"

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Am inteles ca asta e telefonul tau, asa l-ai primit setat inapoi :))
http://i.imgur.com/1w1tg.jpg

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum de-ai ghicit? Si ce tastă-mi recomanzi? Dar mai bine taci, fir-ar! De la tine trebuia să mă aștept la "minuni" din astea laughing.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Apropo, din toate câte un pic. Exclud însă partea cu "supusul" și "tăcutul". Nici nu tac și nici nu mă supun! Așa-i c-am început să-ți "plac"? Un pic, pic, pic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as taia rea de gura, tacuta si supusa si as pune din restul putin din fiecare

| roxiada a răspuns:

laughing) deci intrebarea ta trebuia sa mi-o fi pus eu inainte sa merg la iubitul meu(el e ganul mai calm,care inregistreaza tot)si am dat gres pentru ca, comportamentul meu este exact ce ai scris in prima parte adica(rea de gura, pasionala, dominatoare)dupa experienta mea pot sa-ti spun ca mult mai mult castigi daca mai taci si iti vezi de treaba, intra pe o ureche, aprobi si iar iesewinking asta e cea mai buna cale de intelegere!big grinstiu asta!

| Ghiti2011 a răspuns:

Rea de gura, pasionala, dominatoare= perversa...PRO