| MihaiAndrei666 a întrebat:

Ce va atrage la o femeie? Cum trebuie sa se comporte fata de voi?
Va place sa fie mai supusa sau dominatoare? Si cu argumente va rog

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa-i placa sexul la ocazie fara obligatii sentimentale cu combinizon de latex sau lycra

| RAY a răspuns:

Ce importanta au toate astea daca nu te place sexul opus, este de prisos, dar, hai sa iti raspund sa nu fac spam

Ce va atrage la o femeie?
chestia e involuntara
Cum trebuie sa se comporte fata de voi?
imi plac oameni sarcastici, deschisi la minte

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu mă toace la cap. Specie rară.

| Drimmero a răspuns:

Zambetul, gingasia, feminitatea, inteligenta, fizicul.

Cu astea am zis totul.

| OldSoul a răspuns:

De atras, e greu de zis, sunt multe chestii, aspectul e una din ele, si al 2-lea, sa fie, sa para loiala.

Fata de mine, sa fie dragastoasa.

Nici supusa, nici dominatoare, sa fie ea, sa nu fie nici o marioneta, dar nici sa-mi faca nervi.

| Plato a răspuns:

1. Feminitatea cu tot ce presupune, caracterul, personalitatea, educatia, principiile, perspectiva.
2. Frumos, in principiu. happy
Evident ca sa-mi inteleaga placerile, sa inteleaga ca atunci cand joaca CFR si Chelsea, sau e alt meci important, in camera respectiva nu se perturba bunastarea telespectatorilor.
Altceva, tot crucial, este sa stie sa faca mancare, nu se pune problema altfel.
3. Niciuna dintre variante, nici supusa nici dominatoare. N-am nevoie de niciuna. Intr-o relatie se construieste impreuna, nu e vorba de suzeranitate.

Nu am ce argumente sa-ti dau, pur si simplu asa-mi place mie, mai mult n-am ce sa zic.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Subscriu la faza cu meciurile, multe nu inteleg si tot deranjeaza.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Sunt multe lucruri, fiecare femeie are ceva diferit dar se aseamănă mult din aproape toate punctele de vedere, nu prea mai găsești femei cu personalități unice, toate copiază vedetele de la antena1 și KanalD doar fiindcă sunt din ce in ce mai nesigure și preferă să se transforme in c*@#ve ca să aibă atenție.
As prefera o femeie total detașată de lume, poate una mai nonconformistă care sa fie mai aventuroasă și să se gândească și la alte distracții decât cheltuiala banilor pe genti și pantofi din mall.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizicul. Aspectul fetei.
Sa incerce sa ma seduca. Fizic, verbal.
Indiferent. Sa fie atrasa de mine, altfel nici nu are rost sa continui ceva.

| teajutcumpot a răspuns:

Salut!

Inițial ar trebui sa se încadreze in criteriile fizice pe care le am. După care make or break este personalitatea.

Prefer femeile puternice care sunt hotărâte și știu ce vor.

Cu mine prefer sa se comporte ca un egal sa ma consulte in deciziile care ne privesc.

Sper ca ți-am răspuns la întrebare. happy