| Decster a întrebat:

Recent am descoperit ca noii mele iubire ii place sa ma sapuneasca de fiecare data cand facem dus impreuna si... intelegeti voi. laughing
Vreun remediu? Ma simt jenat.

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Daca chiar te simti jenat, ar trebui sa vorbesti cu ea despre asta. Desi este absolut normal intr-o relatie si ar trebui sa te bucuri de asta, parerile sunt impartite. Daca tie nu iti face neaparat placere, cel mai simplu ar fi sa vorbesti cu ea- sau sa-i dai,, dusuri reci``, adica sa nu se mai termine mereu cum vrea ea. Dar cea mai buna varianta este conversatia. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Si tie nu ti-o fi placand!?

| Lola203 a răspuns:

Lasa jena si simte-te bine alaturi de iubita ta. Ceea ce face ea este o chestie normala de facut in cuplu si creste intimitatea dintre voi. Deja ti-a vazut si simtit partile intime, chiar nu vad de unde jena asta.

| Ilusion00 a răspuns:

Nu cred ca ai avea de ce sa te simti jenant