| Sexyboy18 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubita de 3 luni, eu am 18 ea 17. In cateva sapt mergem intr-o tabara la mare si o sa stau cu ea in camera si asa si simt ca multe se pot intampla. Recent i-am trimis o chestie ca zodia mea e buna la sex si ea mi-a spus ca nu stie ca nu m-a vazut de ce is in stare in domeniu. O iubesc pe fata asta si din spusele ei deduc indirect ca si ea ar fi dispusa/ deschisa sa o facem. Alta data mai demult spunea ceva gen ca are cosuri si ca se spune ca ele apar cand nu mai faci sex o vreme laughing. Acolo la mare probabil ca o sa si bem mult si poate o sa ma apuce, am si eu nevoile mele totusi. Pana la urma o sa fac ce simt iar daca o sa simt sa o fac si ea e de acord de ce nu.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca vei sta cu ea in cameră? Zodia ta nu cuprinde pe toti. Te cam dai mare. De cand esti virgin?

| Sexyboy18 explică (pentru darrio2007):

Nu ma dau deloc mare și da voi sta cu ea și o prietena de-a ei in camera

| Emilian65 a răspuns:

Visezi ca o vei face cu prietena ta la mare. Dar, nu toate visele se implinesc. Dupa ce o faci sa ne scrii si noua cum a fost si cand se va naste viitorul vostru copil.

| Sexyboy18 explică (pentru Emilian65):

Pari foarte individios din afirmații sincer nu visez și nu e ca doar sexul îl urmăresc bă dimpotrivă sunt dispus sa astept și o vesnicie pana simte și ea momentul

| Andreeush a răspuns:

Orice a-ți decide să faceți nu uitați să vă protejați.

| Crackman a răspuns:

Dai bice.

| Sexyboy18 explică (pentru Crackman):

Teama mea e următoarea. Sa nu creadă ca nu vreau altceva decât sa o f.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ori intreab-o direct, ori incepe preludiul, iar daca te refuza, inseamna ca nu e pregatita.

| Sexyboy18 explică (pentru MademoiselleCosmina):

Și dacă a mai făcut-o? De unde pot știi asta? Nu prea stiu cum sa o întreb asa brusc cum sta treaba ca par un obsedat sexual

Răspuns utilizator avertizat
| mitzok a răspuns:

Care e intrebrea? laughing)

| mitzok a răspuns:

Care e întrebarea? laughing

| Sexyboy18 explică (pentru mitzok):

Dacă ar trebui sa fac pasul asta sau nu