| AlexBoy123 a întrebat:

Imi puteți da sfaturi cum sa imi fac iubita?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun intai sa-ti faci o prietena si in cativa ani, sa-ti faci si iubita, dar toate la timpul lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pentru a face rost de o prietena prima data trebuie sa faca rost de Prieteni cat mai multi. Prin intermediul prieteniilor cunoaste fete cu care poate interactiona si forma relatie de prietenie si dupa aia iubita.
Abordarea 1x1 de fete, asa total necunoscuti are sase de 99% de esec, pentru ca fetele is fiinte mai sociale se iau una dupa alta, singura s-ar simti speriata nu ar stii cum sa reactioneze si va incerca sa se distanteteze. -> ASTA LA FETELE TINERE

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i adevarat!
Nu am fost niciodata adepta grupurilor sitotusi am avut prieten si am fost abordabila.
Abordarea 1 la 1 ramane valabila si chiar consider ca este mai usor sa agati asa. Nu se simte nimeni speriat, ca nu traiesc in padure!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să o faci trebuie să te întălnești cu ea.
Ca să te întălnești cu ea, o inviți la o întâlnire.
Dacă acceptă. te porți frumos cu ea la întâlnire.
Dacă te porți frumos cu ea, o să te placă.
Așa o să ai o iubită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand nu o cauta pe TPU.