| SERIALS a întrebat:

Recent m-am inregistrat pe grindr si am intalnit cativa barbati sa ne cunoastem. Sunt baiat si imi place mult corpul masculin, anume barbatii gay masculini. Faza e ca am comunicat cu un tip mai mare decat mine, are un corp de invidiat la ai sai 44 ani, arata ca unul de 30 ani, depilat, e versatil, si in sfarsit am avut ocazia sa ne vedem joi. Nu pot reda cat de impresionat am ramas, multi ani la rand incercam sa suprim dorintele mele sexuale, dar in sfarsit am putut sa fac masaj unui tip sportiv, mama ce corp are. Am putut sa-l sarut, sa-i masez tot corpul, sa-l ating unde vreau, sa avem intimitate, sa dorm cuprins. E ceva wow, as vrea si eu sa devin la fel de sportiv, sa am un corp nice, m-am saturat sa ma vad slab, ar trebui sa incep sa merg la sala, ca sa pot sa ma bucur de propria imagine a corpului meu. Cred ca am facut o obsesie fata de acel barbat, tot urmaresc cand e online, ma gandesc oare ce face, chiar daca e doar distractie intre noi, dar ma gandesc ca l-am dezamagit intr-un fel, eu nu am putut sa-l dragostesc cum trebuie, adica sa-mi bag prietenasul la el in poponet, m-a dat de gol, faza ca nu am am mai bagat in fundulet. Am incercat doar cu degetele, a fost funny.
Dar ce sa fac in continuare, ce is cu obsesiile mele catre barbati? Am observat ca cand imi place cineva ma gandesc la el, iar daca vad ca ceva nu iese, ori din partea mea, ori din cauza respectivului, imi schimb atentia catre altcineva, si iarasi de la zero, doar ca obsesia e catre altcineva. M-am saturat sa ma gandesc la altii, ar trebui sa ma gandesc la propria imagine, sa ma bucur cand ma uit in oglinda, arat dragut, dar nu-mi place ca sunt slabanog, unii barbati prefera baietii slim, dar eu nu vreau sa fiu asa.
Mi-a placut mult momentele petrecute cu acel tip, chiar daca avem o diferenta mare de varsta, dar va zic ca nici nu zici ca are 44 ani, parca are 30 ani, dar ce corp zeiesc si splendid are, l-as privi incontinuu zi si noapte. Ce ar trebui sa fac in continuare? Mai schimbam cateva replici, dar nu e ca la inceput. Oricum ma gandesc luni sa il intreb daca are liber in timpul saptamanii. Doar ca vreau sa fiu si eu activ si sa nu ma dea de gol amicul meu din pantaloni, din cauza lipsei experientei si emotiilor ma pierd.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si el e gay?

| PsyhoChild a răspuns (pentru RAY):

Daca nu era mai accepta?

| RAY a răspuns (pentru PsyhoChild):

De ce nu, e o experienta

| SERIALS explică (pentru RAY):

E si el gay.

| UserulAnonim a răspuns:

Salut!
Am citit tot ce ai avut de zis, iar intrebarea mi se pare putin cam deochiata, sincer sa iti spun. Este normal sa fii atras de masculinitate, insa as vrea sa te intreb in primul rand, cati ani ai?

Imi este foarte greu sa iti dau un raspuns concret in necunostinta de cauza. Nu iti cunosc varsta, nu te stiu ca persoana ca sa iti pot da un sfat in care sa se regaseasca ceea ce vrei tu sa auzi.

Sansele sunt foarte mari sa nu fiu capabil de a-ti da un raspuns care sa nu fie subiectiv. Dar in perceptia mea, eu nu as alege sa imi pierd tineretea alaturi de un barbat oarecum inaintat in varsta, pentru ca m-as gandi si la viitor. Daca diferenta de varsta este foarte mare, iti vei da seama ca ai sfarsit langa un batran care nu iti mai poate oferi ceea ce iti doresti la un moment dat.

Nu este absolut nimic gresit intre doi barbati care isi dau consimtamantul pentru a avea o relatie sexuala, respectiv romantica - este gresit doar sa iti calci peste principii.

Dupa cum am mai spus, raspunsul este probabil este unul subiectiv si cel mai bine este sa faci asa cum te ghideaza pe tine constiinta.

Iti doresc tot binele!
Eu nu sunt in masura sa ma pronunt, dar faci ceea ce consideri tu ca este mai bine pentru viata ta. Pentru ca nu imi place sa judec oamenii, mai ales daca nu-i cunosc.

| teli92 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa iti faci un prieten sau iubit apropriat varstei tale ca este foarte mare diferenta dintre tine si el.Dar daca te intelegi bine cu el atunci este ok pentru amandoi. Bafta

| cris54321 a răspuns:

Cauta altul. Daca nu vrea relatie sau ceva serios cu tine. S-a plictisit probabil si el cauta altii deja. Trebuie sa treci peste. Doar pentru ca iti place un anumit tip de barbati nu inseamna ca si tu trebuie sa arati ca si ei. Atata timp cat te simti tu bine si te iubesti in corpul tau, nu ai de ce sa te schimbi. Daca esti nemultumit de ceva atunci da. Lucra pentru ce iti doresti.

| SERIALS explică (pentru cris54321):

Vreau sa lucrez asupra fizicului meu, sa arat mai bine. Caci is slab, va trebui sa incep sala din septembrie.