| NeneaGogu a întrebat:

Referitor la penultima intrebare a mea de la sex si love, am discutat cu persoana in cauza despre cuvintele fromoase cu care mi-a insiropat ziua si i-am aratat cele scrise de voi si mi-a zis ca, pentru mine ( adica si-a dat seama ), vorbele sunt de prisos si de-acum o sa-mi arate prin fapte ce simte pentru mine, ce anume ar vrea sa insemne asta? sa ma astept din partea ei la ceva cadouri? m-as simtii cam prost, voi ce ziceti, la ce sa ma astept din npartea ei?
p. s. multumesc celor care m-au ajutata si sper ca ma veti ajuta si pe viitor

Răspuns Câştigător
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Zise păcate amărâte...

4 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Sa te astepti la o pruna mare si zemoasa laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru MasterYoda):

Zise păcate amărâte...

| BobbyTheOne a răspuns:

Nu.e.vorba.de.nlcl.un.cadou...vrea.sa.te.fwoota

| NeneaGogu explică (pentru BobbyTheOne):

e na, pa cuvantul tau?

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna. Nu refuza cadul pentru ca o/il vei face sa se simta prost, acceptal si multumestei frumos :*