| Alanonimdepetpu a întrebat:

Renuntatul la fumat o sa imbunatateasca erectia? Daca da, dupa cat timp? Ce inseamna bi curios si care este diferenta?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sangele circula mai bine cand nu fumezi. logica este ca in momentul in care fumezi tot sangele se concetreaza asupra plamaniilor sa poti fuma, neglijand penisul. daca renunti la fumat plamanii nu mai folosesc atata sange, iar sangele pote circula la penis metinand erectia cat mai mult

| RAY a răspuns:

Manca usturoi si baga culturism si proteine de calitate si legume si fructe, bisexualitatea înseamnă cand o pers este atrasa de ambele sexe

| mihai69 a răspuns:

La mine nu a funcționat, ba cam dimpotrivă... Bine, recunosc - m-am lăsat de fumat după 50 de ani...winking
Bi-curios ești dacă ai doar gânduri cum ar fi să faci sex cu un tip; gay ești numai dacă nu te atrag deloc muierile.

| Dana1999 a răspuns:

Da dar asta pana nu iti scade libidoul de tot.

| xilef123 a răspuns:

Nu e adevarat, mituri false
bi e a9a nota muzical

| CuvantulLuiPetru a răspuns:

Daca te lasi de fumat da se imbunatateste.
Recomand pentru probleme erectile supa crema de telina!
Mancand in fiecare zi timp de 1 luna problema se va vindeca si vei deveni tare ca piatra.
Spor!

Daca esti bi sau gay... e doar treaba ta.
Bafta!

| Alanonimdepetpu explică:

Si o persoana bi curios este bi sau gay?

| Alanonimdepetpu explică:

Intreb ca sa vad variatile de raspunsuri omule, logic nu mereu sunt raspunsuri la fel si fac o medie cu cel mai plauzibil

Răspuns utilizator avertizat