| betty17 a întrebat:

Intrebare pentru persoanele virginelaughingdaca ar fi ultimele tale 2 ore pe pamant si esti virgin, ai vrea sa nu pleci fara sa fii,, dezvirginat"?laughingastept raspunsuri

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Scuze pentru ca nu sunt fata dar parerea mea e ca o fata ar face acest pas in aceea situatie ipotetica doar cu o persoana apropiata ( iubit care astepta de mult ca ea sa fie pregatita sau prietenul cel mai bun ).

| Pho3nix a răspuns:

Ai vazut si tu filmul 2012?

| ViVi a răspuns:

Pai daca esti virgin si mai ai 2 ore de trait ma gandesc ca nu mai iti arde a stii tu ce laughing

| Aliyaa a răspuns:

Nu. deoarece virginitatea ti o pierzi cu o persoana pe care o iubesti, pe care o consideri speciala pentru tine nu cu oricine. iar in 2 ore nu cred ca ajungi sa gasesti asa persoana!

| betty17 explică:

Nnu sunt in situatia asta doar ca m-am uitat la 2012, filmul cu sfarsitul lumii si apoi radeam cu niste prietene pe aceasta temalaughing

succes

| betty17 explică:

Babydoll doar geniile gandesc la fellaughinglaughing

| Alecsandraa a răspuns:

Interesanta intrebarea ta laughing. Si totusi, nu. happy Nu as vrea sa ma dezvirginez in ultimele 2 ore pe pamant.
Ar fii o gramada de lucruri care le-as putea face in ultimele 2 ore, care sunt mult mai importante decat "dezvirginatul"hee hee. Nu stiu sa dau exemple, fiecare cu ce-l doare big grin.

| Miruna3094 a răspuns:

Dupa ce m-am uitat la film intrebarea asta mi-am pus-o si eulaughingrolling on the floor

| Eu4EverX a răspuns:

Nu cred ca as incercalaughing. sunt prea micuta incabig grin

| loundy a răspuns:

Sa sti ca ar fi primul lucru pe care l-as face daca as afla ca viata mea se sfarseste peste doua ore! Ce ai zice de ramas bun parinti, prieteni... o criza de isterie... ceva de genul rugaciuni de iertare, scuze la usmani, nu cred ca mi-ar arde de frichi-frichi

| blogger a răspuns:

De ce intrebi? te aflii in situatia asta? sau cunosti pe cineva in situatia asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvirginatu ar fi ultima mea problemă rolling on the floor

| natasha_5716 a răspuns:

laughingce intrebare stupidalaughing