| MariaAylin432004 a întrebat:

Bună ziua! Aș vrea să îmi răspundeți la întrebarea de mai jos pentru că sunt îngrijorată dar și paranoică.
Sunt șanse să rămân însărcinată dacă în ziua ovulației, partenerul a introdus degetele în vagin dupa ce și-a pus mâna pe penis, care avea lichid preejaculator(degetele nu erau acoperite de lichid în niciun fel) și ultima dată când a ejaculat a fost acum o zi? (Precizez că a urinat de atunci+duș). Vă mulțumesc pentru eventualele răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există nicio șansa sa ramîi gravida, doar daca el ejacula in vagin atunci da exista risc de sarcina, dar sperma in contact cu aerul devine inactiva asa ca si daca ti a bagat degetul in vagin cu sperma pe el ti la bagat degeaba, tu ce varsta ai?

| MariaAylin432004 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu a fost spermă pentru ca nu ejaculase în acel moment, el a ejaculat cu o zi înainte. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai copilasi, mai lasati joaca cu organele sexuale, cand nu aveti nici cele mai elementare cunsotinte de anatomie, in special cum s efac copii si cum ramane o femeie gravida, fiind imposibil sa lasi femeia gravida cu degetele!

| LePapillonSurvivant a răspuns:

Putin probabil, insa nu este nevoie sa intindeti coarda. Limitati-va la ce stiti sa faceti.