| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare foarte tâmpita dar totusi as vrea sa ii gasesc un raspuns. Cum as putea sa învăț un caine sa isi faca nevoile in toaletă?
Stiu ca este o intrebare nebuneasca dar nu stiu daca putem cum il putem invata laughing
(As vrea niste răspunsuri decente, nu vreau sa ma luati la mișto sau ceva de genul) (răspunsurile care sunt doar de umplutura nu primesc funda!).

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In toaletă? Va invata sa faca asta cand vei manca si tu carne cruda de pe jos, din praf.

| Anonim124635 a răspuns (pentru darrio2007):

Stiu dar nu am gasit rubrica de intrebari tâmpit dar nahh.

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim124635):

Vom propune administratorilor site-ului sa faca si o asemenea categorie. Dar cred va trebui o memorie mai mare.

| Fatamuntilor a răspuns:

De in toaleta? Cainele ii scoti afara atat pentu nevoi, cat si pentru plimbari.Si strangi dupa, cel putin asa se intampla in unele orase.Cum ar fi Clujul.
catelul sor'mi face in dreptul toaletei, probabil asociaza asta cu baia.Dar asta doar noaptea si pentru care probleme de sanatate.

| Nonolita a răspuns:

In toaleta?
Cred ca intrebarea ta este "la mișto sau ceva de genul".
Nici un animal nu poate (nu poate, nu ca nu vrea) sa faca asa ceva.

| ContNmc7 a răspuns:

Hey! Am si eu problema asta, sau cel putin asa cred eu..nu stii cum sa imi invat cainele sa isi faca nevoile afara, nu in casa. Sau cel putin sa dea un semn ca are nevoie.