| anonim_4396 a întrebat:

S-a intors roata si fostul vrea sa se impace cu tine, sa ii acorzi o a2a sansa, dar sa nu te razbuni pe el. Stie de cateva zile ca esti intr-o relatie de vreo cateva luni. Ai discutat cu el sa iti recastige increderea daca chiar vorbeste serios si sa te convinga, dar nu stie cum.
Daca tot e hotarat ca te vrea inapoi, atunci de ce nu face nimic? Adica nu se deschide mai mult in fata ta, desi tu i-ai dat ceva sperante.
Cum iti dai seama ce vrea cu adevarat?
Oare dupa un an daca nu te-ar iubi s-ar mai intoarce? Eu cred ca nu, dar astept pareri!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate se simte singur,poate inca mai are o slabiciune pentru tine,dar nu exista om care iubeste sa nu stie CUM sa faca sa te aduca inapoi.
Plange,implora,clameaza,te cauta,te tampeste cu insistentele,se da in spectacol si se face de ras,incercand sa te convinga sa te intorci la el!
Poate nu vrea chiar asa mult sa te intorci la el ca sa nu faca nimic,chiar nimic!
Analizeaza-l clar si vezi ce vrea exact!
Sa nu te pacalesti singura.
Si nu te oferi sa-i netezesti calea,daca te vrea inapoi intr-adevar, sa se lupte sa te recastige, nu sa te desparti tu din cauza lui si sa te alegi cu praful de pe toba!
Sansa sa-ti vorbeasca o are.Mai mult nici nu-i nevoie.
Nu alerga TU dupa el!