| ImAgirl a întrebat:

S-a schimbat! [vizualizati intrebarea precedenta va rog!] si am decis sa fiu indiferenta si sa nu-l mai caut o perioada, credeti ca e bine? daca ii pasa de mine ma va intreba ce s-a intamplat de ma comport asa nu? crying un sfat va rog

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Da este mai bine sa fi indifernta cu el si incet incet sa te indepartezi de el te inteleg ca te atrag genul lui de baieti dar numai tu vei avea de suferit intr-o relatie cu un asemenea baiat pentru ca tu iti dai interesul dar el mai putin asa ca gandeste-te merita atata suferinta pentru el? esti tu sigura ca mai incolo relatia va merge daca acum nu merge?

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Daca intr-adevar tine la tine te va suna sau va dori sa va intilniti ca sa discutati problema. Daca nu te suna, nu te cauta cel mai bune este sa treci la altul pentru ca el nu te merita asa ca daca eu as fi in situatia ta la face gelos dar deja asta depinde de fiacare.eu cred ca ai procedat bine.Vei vedea deja rezultatul final!happy :* funda?

| love4u_2128 a răspuns:

Buna.da e foarte bine sa incerci o perioada sa nu il mai cauti. daca tine la tine cu siguranta te va cauta.eu am patit asa.cand ne-am certat(din vina mea)eu il tot stresam cu sms-urile, il sunam iar el nici nu vroia sa auda de mine.cand nu l-am mai cautat(nu am mai intrat pe mess, mi-am inchis conturile pe facebook, hi5)a inceput sa ma caute, sa vada ce s-a intamplat cu me.de atunci ne intelegem ca 2 frati ba mai mult acum am auzit ca vrea sa ne impacam.asa ca merita sa incerci.nu ai nimic de pierdut. fundita?:*