| anamaria0974 a întrebat:

Vreau si eu un sfat. sunt cu un baiat de 1 an jumatate, am mai avut certuri dar mici, este o persoana care daca ii gresesti nu tine dusmanie insa nu uita, de vreo 2 saptamani e schimbat...inainte ma suna dupa-amiaza dar acum nu o mai face, daca il caut eu vorbim daca nu, nu (asta in cazul in care imi raspunde la telefon. ). Am decis sa nu il mai sun si eu sa vad pana unde poate ajunge, daca mai tine la mine sau nu. Credeti ca e gresit ce fac? Multumesc! happy

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Foarte bine gandit, dar ai grija sa nu te razgandesti.

| Maioru a răspuns:

Georgiana,esti foarte tanara dupa cate imi dau seama.Tu trebuie sa te mai duci un pic la scoala, sa mai inveti cate ceva, in special gramatica, semne de punctuatie, un pic de limba romana.O zi buna!

| anamaria0974 explică (pentru Maioru):

Iti multumesc de sfat, dar nu e ceea ce cautam.winking

| trixiiie a răspuns:

E o decizie specific omenească. Și eu aș face la fel.
Problema e că are anumite motive pentru care se comportă așa...
Sfatul meu e să discuți cu el. Poate e cu altcinva, poate are probleme în familie. Pot fi diverse cauze.

| corhaz a răspuns:

Ce i-ai gresit? poate are motiv

| Gαηαmα a răspuns:

Buna.Eu zic ca daca o persoana incepe sa se schimbe, sa nu te caute de exemplu, motivul nu trebuie sa fie neaparat ca nu mai tine la tine. Poate chiar tine foarte mult la tine, dar il deranjeaza/supara ceva si de aceea se comporta asa sau poate ca a patit ceva...

| GabiiTssu a răspuns:

Orgoliul strica tot.

| tzetze2582 a răspuns:

Povestea ta mi se pare prea cunoscuta

| cincinel a răspuns:

Ce se intampla? Nu te mai vrea Cosmin? Mai acum ceva timp numele tau era Georgiana, acum l-ai pus pe al surorii tale Ana Maria? Eram sigur de prima data ca asa se va intampla.

| anamaria0974 explică (pentru cincinel):

Ce ai baiatule, te doare capul? laughing