| anonim_4396 a întrebat:

Bună,vreau cîte un sfat de la expertii în dragoste! De la începutul relaţiei cu iubitul meu eram indiferenta şi el se atrage de mine, acum situaţia sa schimbat el devine un pic mai indiferent! ce să fac sal inebunesc să mă iubească mai tare? cum să mă comport?

12 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Și, mă rog, ce înseamnă pentru tine ''experți în dragoste''?

| RAY a răspuns:

Suntem atrasi de ceva scump greu de avut dar avem limita noastra pshiologica cand imitam persoana respectiva si devenim si noi indiferenti asta se numeste pshiologie inversa, faza cu iubirea pai vb cu el spune-i ca asa esti tu de fel mai indiferenta dar ca un mascul e un castig ca ai fost asa o prada grea

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca tu inca nu ai aflat dar o relatie cu cat avanseaza in timp, se raceste tot mai mult deoarece intervine obisnuinta, rutina care de obicei este groparul dragostei si iubirii. Deci pentru a-l face sa te iubeasca "mai tare" ar fi cazul sa condimentezi relatia cu niste "ingrediente" noi care se numesc fantezii sexuale perverse.Doar procedand astfel poti spera ca vei reusi sa reaprinzi focul iubirii si "sa-l innebunesti" (cu cratima si 2 de n) daruindu-te in totalitate si neconditionat.In cazul in care nu ti-ai inceput viata sexuala ar fi indicat sa aveti cat mai des sedinte cat mai lungi de petting intimpul carora sa incerci sa devii tu "vioara intai". Succes.

| neutrino a răspuns:

Fa apel la toate calitatile tale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine face. Fetele au tendinta ca doar baiatul trebuie sa faca toti pasi intr-o relatie. Fa tu pasul asta vezi cum reactioneaza.

| AnNéVidoff a răspuns:

E foarte simplu!
El te iubeste (daca esti sigura ca nu are pe alta sau vrea sa te lase) doar ca asa mi se intampla si mie! happy
De ce trebuie sa fiti voi fetele indiferente? laughing)))
Ti-ai format parerea ca toti baietii trebuie sa fie in limba dupa o fata! happy
Si sa ghicesc, el te-a placut primul! laughing
Probabil ca s-a saturat de indiferenta! happy

| AnNéVidoff a răspuns:

Nu toti baietii sunt cum s-ar spune "sclavi"! happy
Fii si tu in limba dupa el! Ce? E orgoliul prea mare?
Esti penibila cu asta! Ce e neclar?
Ori nu te mai iubeste,ori s-a saturat de una indiferenta si se gandeste daca toate sunteti la fel,fapt ce poate sa il afle dandu-te pe tine, nesimtito la o parte!winking
Penibil!
Cum sa il faci? Arata-i ca si tu poti fii moarta dupa el, nu ca ti se cuvine totul! happy
Pana in razboi nici drept de vot nu aveati si acum fetele sunt cele carora li se cuvine! laughing)))
Pune-te in locul lui! happy
Ai sta dupa o fata care sa te trateze cu curul?
Nu chiar asa, dar sa stii ca nu toti baietii sunt facuti pentru fete!
Sa mor de inteleg!
Mai bine eram maimute, cu specimene ca voi!

| AnNéVidoff a răspuns:

Nu sunt misogin, dar penibil pana la Dumnezeu!
Cum sa il atragi?
E o cale sigura! Da din fund mai mult! happy
O sa fie al tau! ...nu pentru sentimente neaparat, dar nu pare sa te afecteze pentru ca vad ca nu iti pui problema ca tu sa fii cea care da totul, sa ajunga sa isi calce orgoliul doar pentru dragostea voastra! :')
Aiurea! laughing)))))
Esti o proasta!
Scuza-mi exprimarea!
De fapt nu proasta...esti doar femeie! happy

| AnNéVidoff a răspuns:

Yahabibi3 ti-as da funda, bravo! happy
Si cu fanteziile sexuale e o chestie, dar cred ca cel mai bine ar trebui sa faci ca si Yahabibi3, sa fii tu cea dulce, asta reincalzeste inima unui baiat/barbat!

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Pai s-a saturat omul de atata "indiferenta" din partea ta. Orice fata poate castiga un baiat, insa nu orice posesoare de vagin stie/poate sa-l si pastreze. Aici e cheia happy

| alexstar_1336 a răspuns:

Eee deci cand el se poarta frumos, te cauta nu e bine si cand te lasa e bine? Toate sunteti asa ma! Cand un baiat se poarta frumos si va cauta voi nu, ca nu stiu ce.Aici esti tu putin fraiera! Pentru ca poate baiatu' nu mai e asa interesat de tine.

| YaHabibi a răspuns:

Sa fi dulce cu el sa i spui vorbe dulci sa i faci complimente sa stii sa faci dragoste bine si multe altele.happy