| Pissy a întrebat:

Sa incep cu inceputu`. Acum 2 saptamana m`am certat cu prietenu` meu si am hotarat sa luam o pauza.Ieri ne-am impacat, iar azi m`a chemat la el. M`am dus, am stat putin, ne-am sarutat si a inceput sa imi ridice bluza. i-am spus ca nu vreau acum pentru ca nu am chef. S`a enervat si mi-a zis ca a fost prost ca s`a impacat cu mine, ca el a vrut sa luam pauza ca sa vedem ce vrem in continuare. i-am explicat ca se poarta cu mine ca si cum am fi doar prieteni si ca relatia noastra a ajuns sa fie bazata doar pe sex. mi-a spus ca s`a saturat si ca dk nu tinea la mine putea sa faca ce vroia in 2 saptamani dar nu a vrut pentru mine. i-am zis ca o sa o mai fac cu el atunci cand o sa se schimbe, sa nu se mai poarte cu mine ca si cum am fi prieteni si atat. S`a enervat si a zis ca nu mai vrea sa faca nimic cu mine, niciodata si ca atunci cand o sa aiba nevoie o sa se duca la altele. i-am intors vorba spunandu`i ca daca el ma inseala il insel si eu. M`a plesnit si mi-a zis sa plec. Ce sa fac?sad. pentru ca il iubesc...Iertati`ma daca v-am plictisit cu povestea mea, dar nu stiu ce sa fac sad.

16 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Aoleu...
Eu daca eram in locu tau nu mai statea din sec 2 cu el.
Da ce crede el ca esti sa dea in tine?
Te folosea doar pentru sex sau ce?
Daca s-a intamplat odata se va repeta...

[asta e parerea mea sa-l lasi... dar faci ce vrei e viata ta]...

Mai sunt baieti pe lumea asta...

| PussicatDolls a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zicconfused
E o poveste incalcita daca pot sa zic asalaughing
Ai procedat corect pentru ca ai fost sincera si iai spus ce simti cu adevarat, insa el a fost putin violent cu tine pleznindu`te.
Nu stiu cred ca el a inteles gresit "pauza" pe care ati vrut sa o luati, parerea mea
Daca il iubesti explica`i sensibilitatile tale, punctele tale sensibile si daca si el te iubeste poate te va intelege.Asculta`ti vocea ta interioara. Daca crezi ca el e "alesul" ramaneti impreuna dar cu conditia de a fi mai calm si mai rabdator cu tine. Sper ca te-am ajutat.Pa-pa Si la multi ani pentru noul an!batting eyelashesbatting eyelashes

| darrio2007 a răspuns:

Da-i papucii.Asta nu-i de tine.

| GenEu a răspuns:

Voi grai doar cateva cuvinte : Urat gest, sa dai intr-o femeie.

| carnat a răspuns:

Haha, daca inca il mai iubesti ca te-a batut, e grav. te trateaza ca pe jucaria lui sexuala, lasa-l sa se duca la altele, fa ce vrei tu ca sa il uiti, nu te merita. dar din cate vad, cu cat esti mai tandru si romantic cu atat te iau mai de prost fetele, chiar va place sa fiti batute si sa nu fiti voi univerul iubitului vostru? sa stiu si eu ce sa fac cu prietena mea laughing mersi, astept un sfat pe tema asta va roglaughing

| andrey910 a răspuns:

Te-a plesnit?! Cum poti sa il mai iubesti daca a facut asta? Eu zic sa va despartiti...gandeste-te ca daca acum te-a plesnit...pe viitor daca o sa aveti o relatie de lunga durata o s-o faca din nou. Iti vei gasi alt baiat care te va respecta si nu te va plesni.

| Gorillaz a răspuns:

Nu te inveti nu?

| Melinda_8816 a răspuns:

Daca acum a indraznit sa dea in tine doar pentru ca nu ai vrut sa faci sex cu el. gandeste-te ce se poate intampla pe viitor.

| snoooooooooopy a răspuns:

Complicat, pentru ca il iubesti. Dar incearca sa iti dai seama ca nu te merita si nici nu te iubeste. Daca el acum te plesneste in viitor poate deveni mai rau ...deci ar fi bine sa incerci sa il ignori. Daca simte ceva pentru tine te va cauta...kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tea plesnit? daca il mai iubesti inseamna ca mai vrei una rolling on the flooreu zic sa vorbesti cu el sa nu se mai uite atata la porno ca de aia vrea sex asa de repederolling on the floormi-e o mila de tine ca mi s-a bagat in carapace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal dreku

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un baiat destul de ok cred. toate relatiile mele au fost minunate, le-am iubit pe toate sincer si nicioadata nu a fi lovit-o pe vreuna, crede-ma ca sunt multi baieti care profita si care se folosesc, cauta si tu un baiat bun si cand il gasesti ai grija ca sentimentele lui sa fie adevarate si foarte important NU II FRANGE TU LUI INIMA

| warcraft a răspuns:

Mai degraba il lasi in pace nu vrea decat sa te foloseasca mai ales daca tea plesnit cauta altu mai bun ca el si nu trebuie sa o faci cand are el chef o faci cand crezi tu ca e bine.Succes

| joee a răspuns:

Uita`l

| joee a răspuns:

Uita`l :d

| ale_4015 a răspuns:

Pai parerea mea este ca e mai bine sa i dai papuci deoarece nu tine la tine si vrea doar sa profite. daca tinea cu adevarat la tine cum ti tu la el nu facea lucrurile alaea, nu zicea vorbele alea si faza cu plesnitu e un prost orice baiat care da intr'o fata e un badaran si un cretin ...deci ai grija de el dai papuci si incearca sa-l uiti! BAFTA!