| NuncaMas32 a întrebat:

Stai sa va explic asa mai pe scurt...Mama aduce o femeie de la ea de la servici sa faca curatenie acasa...Acum vine faza naspa:-s
Nu am auzito cand a intrat si ma prins cand ma masturbam ea a zis:AAAAA te-am prins si sa dus in alta camera...e posibil sa zica la cineva? dati niste sfaturi ceva :-s...

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sigur i va spune mamei tale...

| NuncaMas32 explică (pentru mona):

Mda..mersi pentru incurajare :-s

| doc69 a răspuns:

Nu va zice la nimeni dar vezi poate scapi de masturbare si o pui cu ea.

| Laya a răspuns:

Sincer, eu cred ca nu-i va spune si chiar daca o va face, mama ta oricum nu-ti va zice nimic... Pana la urma, e ceva normal sa te masturbezi...happy Deci, n-are rost sa te stresezi din cauza asta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

So fi dus sa se masturbeze si ea

| GoBackInFuture a răspuns:

Te-a prins! laughing Trebuie sa vorbesti cu ea cred thinking, sa incerci sa o intrebi daca ii va spune mamei tale. Daca o va face, incearca sa o convingi si tu sa nu o faca, ii spui ca e ceva normal la varsta ta si d-astea, baga multa vrajeala, succes!

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Da cine e ea de isi permite sa iti intre tie in camera fara sa bata la usa...

| Anonnymous a răspuns:

Se prea poate sa ii spuna mamei tale. Acum, eu nu inteleg care e drama daca ii spune mamei tale. E o problema ce tine de cunoasterea propriului corp si de sexualitatea ta. Plus ca e perfect normal ceea ce faci.
hee hee Eu zic ca daca ii spune mamei tale, ai putea-o lasa pe mama ta sa citeasca putin pe TPU si cred ca brusc se va linisti in privinta ta happy.

| Bibicu_Jessy_1990 a răspuns:

Sa zica ce? este normal sa te masturbezi! orce om face asta odata si odata.nu te simti jenat! daca va zice ceva, este o persona josnica sau doar comunista.in primul rand este un lucru intim nu are dreptul sa zica nimic! STAI LINISTIT!

| Novac_Diana_1995 a răspuns:

Desigur ca poate sa-i spuna chiar si mamei tale, doar daca vorbesti tu cu ea sau ceva...

| NuncaMas32 explică (pentru Novac_Diana_1995):

Stii ca faza e de doar 30 min? pentru mine parca e o eternitate face curat in momentul asta...si nu stiu ce sa fac straight face

| Sarbu_Vlad_1996 a răspuns:

Ce ma mama ta nu a facut laba la nici unu?laughing

| NuncaMas32 explică:

Mda.voi o luati in ras dar nu stiti cum e... aveam o relatie de amicitie cu ea cred ca nu ii va spune!straight face