| anooonim00 a întrebat:

Sa mutat o fata la mine in cartier si am vb cu ea eu cu un prieten si ea se uita la mine imi zambea si ia cerut contul de facebook lui.

7 răspunsuri:
| Ionela78 a răspuns:

Inseamna ca roia doar sa te amageasca.si sunt de acord cu edy123.care e intrebarea.s-a uitat asa la tine si l-avazut pe ala si i-a ceru adresa.na.mare branza.incearca sa intri in discutie cu ea!

| edy132 a răspuns:

Asa si?

| edy132 a răspuns:

Sunt singurul prost de aicea care nu intelege nimic?

| Priiincesss95 a răspuns:

Eu cred ca te place si ii era rusine sa ti-l ceara tie contul de facebook.
Ai putea tu sa incerci sa faci primul pas fara rusine ca doar esti baiat.Multa bafta.
Funda?

| Andreia06 a răspuns:

Daca ii propui ceva, ai grija sa nu ii scrii mesaje sau ceva. Ca la ce gramatica ai... o sa fuga fata mancand pamantul.

| intelectualul a răspuns:

Eu zic sa-i propuiwinking

| Dixii a răspuns:

Posibil sa te placa. Cere'i id-u' sau facebook-u' [de pe facebook poti sa iei si id-u'].
Spune-i ca e draguta.
Daca mai vrei info trimite mesaj
From Dixii.