| PuncthsiShitt a întrebat:

Sa o sun! stau dupa ea de vreo 9 luni..are prieten de 2 ani si ceva,am trecut prin multe impreuna,aseara am inteles ca vrea sa incercam,da orgoliu m-a facut sa ma razbun intr-un fel si i-am spus ca nu mai vreau,acu nu stiu ce sa fac, p.s. tin la ea foarte mult, si daca o sun e bine! ce sa ii spun! funda

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Eu zic să treci ma ideparte e o obsesie ceea ce faci tu

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Incercarea moarte n-are!
Poti incepe prin ati cere scuze pentru reactia de aseara si continuand prin ceea ce simti pentru ea, planuri de viitor!
Succes!

| Mozurov a răspuns:

Daca o suni acum, sa stii ca sunt 70% sanse sa te respinga.Dar incercarea moarte nu are. Spune-i: "M-am gandit mai bine si am realizat ca langa tine ma simt excelent...si stiu ca si tu simti la fel.Haide sa incercam. Daca raspunsul tau va fi nu voi intelege si voi merge mai departe".

| MiaAtasiei a răspuns:

Spune i adevarul.ce ai vrut cu adevarat sa i spui si ce simti cu adevarat vis a vis de faza cu pr eihappy

| ThisGirlHere a răspuns:

Pai. Ai putea sa-i spui ca tii enorm de mult la ea, spune-i ca iti pare rau, intreab-o daca va putea sa te ierte. Spune-i ca iti pare rau pentru orgoliul tau. Incearca sa fii sentimental. Vorbeste din inima. Nu exista criterii dupa care sa te iei atunci cand vrei sa-i zici ceva din inima. Fii doar tu si sunt sigura ca va intelege. Succes! happy