| aNdReYa_4166 a întrebat:

Il plac si vreau sa iesim in oras noi nu prea vorbim cum sa fac sa-l chem in oras?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Noi nu prea vorbim, inseamna ca nu vorbiti deloc? Daca totusi vorbiti cat de cat, parerea mea este ca poti incerca o abordare directa si sa-l inviti, nu risti mare lucru, macar o sa stii daca sa mai ai sperante pe viitor ori nu. Succes si numai bine!

| Cristi_3697 a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si intreaba-l in fata... daca nu ai tupeu spune-i pe mess big grin

| dhraqull a răspuns:

Iesiti mai multi daca aveti prieteni comuni, sa nu il iei prea tare daca nu prea vorbiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici ca te-ai plicitisit si ca vrei sa iesi undeva dar nu ai cu cine thinking laughing asa ca ai vrut sa-l inviti in oras.happy

| toffy a răspuns:

Pai daca vrei sa vb cu el ar trebui sa te-mprietenesti cu niste prieteni/prietene deai lui iar dupa organizezi o ierire-n oras cu gasca unde tu ii rogi pe prieteni lui sa mai aduca niste persoane.si printre smecheriile astea il recomanzi si pe el.si uite asa iesi cu el in oras happy succes