| ionut20133 a întrebat:

Sa trec direct la subiect: Acuma ceva timp cam 2 saptamani o persoana o fata de 14 ani cei placea de mine mi-a propus sa fac sex cu ea eu am refuzato pentru ca stiam cam ce s-ar putea intampla daca fac cu ea acuma o saptamana iar mi-a propus s-a rugat sa o fac cu ea ca vrea sa faca si etc si am acceptat am facut cu prezervativ si nu l-am verificat daca s-a spart sau nu tin sa mentionez ca o fost firma durex nu de alea de 3 lei si acuma nu eu mai venit stopu de 3 zile tot ii intarzie si mi cam frica eu pe fata n-am obligato sa o faca cu mine sau asa ceva hartuire viol etc ea mi-a propus si s-a rugat ca vrea sa o faca cu mie si am acceptat in cazul doamne fereste ca am lasat-o ce as putea pati chiar daca si ea ar recunoaste ca o vrut ea sa o facem nu eu eu am 16 ani am implinit anul asta in iunie si ea are 14 ani aproape 15 cam ce as putea pati va rog un raspuns din lege sau ceva serios care o mai patit sau o vazut cazuri sa stiu la ce sa ma astept

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Actul sexual cu un minor de sub 15 ani (chiar daca a fost cu consintamantul acestuia!) se pedepseste de lege.
Daca parintii ei te acuza la politie, ai incurcat-o.

18 răspunsuri:
| R3sPeCt a răspuns:

In cel mai rau caz o sa iasa un copil idiot ca tine! Oricum, fata are peste 14 ani si tu sub 18, nu e foarte grav... faceti un test de sarcina si daca e insarcinata convingi-o sa faca avor,(binenteles daca acest lucru e posibil si daca parinti sunt de acord). dupa cum a spus si domnul neutrino, greseliile se platesc..bafta

| neutrino a răspuns:

In viata, greselile se platesc, indiferent de varsta. Daca fata este putin desteapta, te va juca asa cum doreste ea, legea este de partea ei. Dar, spre norocul tau, se pare ca nu este asa de isteata.

| Oana92 a răspuns:

Inchisoare! Sau ma rog, scoala de corectie/penitenciar pentru minori sau cum se mai numesc acuma. Fata are sub 15 ani, daca a ramas insarcinata si se afla ca tu esti tatal...imi pare rau pentru tine.

Asa va trebuie daca voi ganditi cu ce aveti intre picioare!

| ionut20133 explică (pentru Oana92):

Daca erai tu ce ziceai atuncea?

| Oana92 a răspuns (pentru ionut20133):

Eu la 14 ani invatam sa fac mancare, nu sex!happy

| ionut20133 explică (pentru Oana92):

Pai na fiecare cu ale lui

| Danysan a răspuns:

Amice tu te auzi ce spui lasa minciuna -cum ma sa te roage ea -ce e sora cu alea de pe centura sau esti tu mare frumuste-(nu te critic da fi realist)-Spune ca ai gresit si ca tu ai vrut de fapt, ca nu ati facut-o cum trebuie -iar acum iti e frica.

| LineGuide a răspuns:

E vorba de o prostie de copii, dar care o poate marca pe viata. Astfel de intarzieri apar mai mereu, si nu au fost o problema pentru ca nu le-a dat importanta.
Mult noroc!

| Vi003 a răspuns:

Tine-te de prostii, ca dai tu de dracu!

| varcolaccc a răspuns:

Pai daca ai refuzat-o prima data trebuia si a doua oară. Chiar daca nu ai obligat-o si o lași gravida o poti încurca rau de tot. Acum mna poate a fost o plăcere dar si unele placeri au si prețuri pe care le vei plăti scump la un moment dat. Sa faca un test de sarcina... Si daca nu erai sigur daca s-a spart prezervativul exista pilula de a doua zi.

| Keith a răspuns:

In primul rand sunteti amandoi minori si de comun acord ati vrut sa faceti sex, nu are ce sa iti faca legea, nu te poate baga la corupere de minori pentru ca tu nu esti major.In al doilea rand,gandeste-te ca ti-ar putea fi intins o capcana,ea poate era deja gravida cu altcineva si vrea sa ti-l dea tie in primire atata timp cat tot insista sa se culce cu tine asta in cazul in care nu era virgina,poate nici parintilor nu le-a spus, poate nu are bani de avort, sunt mai multe optiuni aici.Du-te cu ea la un ginecolog sau cumpara-i un test de sarcina si vezi daca este insarcinata, dar din punctul meu de vedere nu cred ca este gravida cel putin nu cu tine atata timp cat te-ai protejat, mai ales cu durex.E o capcana.Ai grija ce faci pentru ca sunt multe ca ea si risti sa suporti consecintele faptelor tale negandite.

| khwewljewew a răspuns:

Nu a ramas ma laughing poate ii intrazie sau cine stie s-a culcat cu altul inaintea ta si a lasat-o ala si acum da vina pe tine ca tu ai lasat-o. Ale dreac' de cu*ve mici. se rup de la 15 ani. Asa-i trebuie.

| NickName10 a răspuns:

"Doamne fereste"... Pacat ca nu te/ai gandit la "Doamne Doamne "inainte sa/ti bayti joc de ea...

| varcolaccc a răspuns (pentru NickName10):

Eu stiu laughing se zice ca in astfel de situații sunt baieti de vina dar in ultima vreme, Curvele conduc ma refer strict la fetele neserioase nu la toate si te prind in plasa cu ceva.

| ionut20133 explică (pentru NickName10):

Tu nu cred ca ai citi raspunsul bine sau erai legat la ochii cu mainile tale tu nu vezi ce intrebare am pus nu stiu unde sa imi fi batut joc de ea odata ce mi-a propus ea

| ionut20133 explică:

Eu am discutat cu ea era virgina ea vroia doar sa o faca cu mine inca tinem legatura vb impreuna mai iesim la un suc si stam asa ceai m-ai facut si din astea dar pe mine ma intere daca pot face puscarie pe chestia asta chiar daca si ea spune ca o fost de acord adica ca mi-a propus ea? ca asa aa si fost o zis ca no sa fac pentru ca no sa se intample eu totusi sunt derutat urat de tot ca n-am chef sa ajung dupa gratii pentru ce pentru o prostie pe care am acceptat-o sa o fac cu ea ca mia tot propus si am zis sa o fac ca sa imi dea pace deci daca ea declara ca a vrut ea si ca n-am obligato adica ca mi-a propus ea pot face puscarie?

| ionut20133 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri problema rezolvata

| Cretu_Bogdan_1986 a răspuns:

Eu zic mai intai sa inveti sa scrii, la cei 16 ani ai tai faci de ras limba romana.In ceea ce priveste problema de mai sus,fetele mai au probleme de genul, si daca ea e la fel de aeriana ca si tine, ma indoiesc ca tine o evidenta a programului menstrual, mai asteapta o saptamana daca nu se intampla nimic, fuga la farmacie si cumpara un test de sarcina.