| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun povestea mea. acum 2 saptamani m-am indragostit de un baiat. el a luat id meu de la fratele lui, daniel. daniel este cumnatul meu.la inceput ne spuneam ca ne iubim.ba chiar ne-am intalnit. dar el de o vreme vrea sa vb mereu cu sora mea. poate ca s-a indragostit de sora mea? ca eu m-am cam certat cu el. dar totusi nu ma lasa in pace.imi da buzzuri pe mess, ba chiar imi zice ubita.nu stiu daca ati inteles ceva. ajutati-ma cu un sfat.id meu:clawsandlove

1 răspuns:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. tu nu ai detaliat deloc cum te intelegi tu cu el, cum se poarta in general cu tine, iar partea cu messu nu e deloc importanta intr-o relatie.
Pare genul superficial din cate imi spui, adica mai intai iti spune ca te iubeste, v-ati si intalnit si acum ti se pare ca se da la sora ta. Iti spun eu, nu merita, n-are rost sa umbli tu dupa un baiat de care nu ai certitudinea ca te plac, cand sunt sigura ca sunt multi altii care ar vrea sa aiba macar o sansa cu tine.