| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun povestea mea. acum 2 saptamani m-am indragostit de un baiat. el a luat id meu de la fratele lui, daniel. daniel este cumnatul meu.la inceput ne spuneam ca ne iubim.ba chiar ne-am intalnit. dar el de o vreme vrea sa vb mereu cu sora mea. poate ca s-a indragostit de sora mea? ca eu m-am cam certat cu el. dar totusi nu ma lasa in pace.imi da buzzuri pe mess, ba chiar imi zice ubita.nu stiu daca ati inteles ceva.ajutati-ma.id meu:clawsandlove

Răspuns Câştigător
| a micaaa a răspuns:

Poate ca e vorba doar de o legatura amicala intre eihappy nu te panicahappy ai incredere in tin:* bafta>big grin

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Totul e posibil.Pana nu vorbesti cu el nu o sa poti sa intelegi mare lucru!

| Malvina24 a răspuns:

E genu de baiat care vrea totul si care crede ca toate femeile sunt ale lui! ce are el de vb cu sora ta? hmm. daca te-ar iubi nu ar proceda asa! draga mea~eu zic sa iti gasesti altul! sunt destui baieti in lume!

| Dizzydizz a răspuns:

Deci se poate folosi de tine ca sa tina legatura cu sora ta
sau invers
mai bine vorbeste cu el si intreaba-l ce are de gand
Nu se mai poate asa

| Aia cu cap mare a răspuns:

Dai doua palme sh intrebal ce vrealaughing. glumeam
intreaba-l in fata daca ii place de tine sau de sora ta.sau pe mess daca vrei
oricum intreaba-lwinking