| WithFriendsinthahood a întrebat:

Sa va spun povestea mea...
Am fost cu o fata cateva luni bune insa in tot acest timp eu eram indragostit de prietena ei cea mai buna.Acum cateva saptamani am prins-o pe iubita mea impreuna cu altul. Dupa ce l-am batut pala m-am despartit de ea.Si am inceput sa petrec mai mult timp cu prietena ei pana intr-o zi cand am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine.Ea nu a stiut ce sa imi raspunda si a plecat spunand ca se mai gandeste(semn rau ). Dupa cateva zile am aflat ca este impreuna cu cel pe care l-am prins cu fosta.Eu am continuat sa lupt pentru ea insa mi-a spus ca nu are rost iar eu i-am spus ca o iubesc la nebunie si ca as face orice pentru ea.
Ce credeti merita sa lupt in continuare pentru ea?

6 răspunsuri:
| Danapiandi a răspuns:

Nasoala situatie...asa e cand lasi pasarea din mana pentru cea de pe gard si isi iau zborul amandoua straight face. Din punctul meu de vedere nu prea mai merita sa lupti pentru ea cata vreme ea ti-a spus ca nu are rost.

| EuStiuToT a răspuns:

Frate la fete le place tot ce apare nou dar daca pe tine intradevarat tea iubit no lasa ca iti zic eu nu o sa stea prea mult cu ala

| PenyGumye a răspuns:

Nu

| andreeapatricia a răspuns:

Nu merita. Daca ea il iubeste pe acel baiat nu o sa il lase, mai degraba o sa te urasca pe tine daca ea se desparte de el.Asta e parerea mea ca fata.Bafta.

| ralu5567 a răspuns:

Eu sunt fata si stiu cum e chiestia cu baieti merita sa lupti pentru ea fiindca intr-o zi o sa se intoarca la tine :*

| WithFriendsinthahood explică:

Nu stiu ce sa zic dar eu cred ca este cu el pentru ca si fosta(prietena ei cea mai buna) a fost cu el si din ce am vorbit eu cu ea este cam invidioasa pe ea pentru ca ea nu are o situatie financiara buna iar prietena ei are...