| Kattyx a întrebat:

Sa va zic cum vine.Am luptat mult ca sa fiu cu baiatul pe care il plac de 2 ani.Intr-o zi m-a fost intrebat daca vreau sa fiu cu el, fiind aman2 mandrii de relatia noastra.Toti ziceau, ca suntem un exemplu de iubire, ajutor etc.Au trecut 2 luni, si am inceput sa se raceasca totul.Ne certam, si tot eu eram cea care isi cerea scuze. Pur si simplu, nu zic ca sunt GELOASA, dar toti ma fac geloasa in ultimul hal.Nu cred ca i-am cerut mult dadea comuri care nu trebuiau sa apasa gen " esti frumoasa rau :X:X:X:X" si nu eu eram aceea, ci mie imi dadea comuri "big grin", " mistowinking" si eu eram cu el. Ii ziceam pe mess " te iubesc:*:*:*", si el "misto love struck ". Serios ma lua intr-un hal de sictir.oh go on.In fine dupa asta, ne-am despartit dupa 4 luni... Apoi dupa o saptamana a vrut sa ne impacam cu motivul " nu mi-am dat seama cat de mult de iubesc" etc dupa o luna. imi spune " nu mai merge", fie nu mai merge. Dar nu inteleg, daca stia ca nu il satisfac cum doreste, stia ca nu puteam fi ca celelalte fete, sunt mai retrasa nu-mi place sa fac totul ca el sa fie cel mai fericit baiat pur si simplu imi era greu. Si nici in ziua de azi nu il pot ierta.Il iubesc enorm de mult, si as da orice ca sa se schimbe. Mi-am adus aminte si de o chestie super nasoala, pur si simplu plangeam de nervi ca statea si se radea cu asa zisele prietene, despre mine, fata de mine! Si am mers pe o banca si plangeam tare, si el a venit dupa mine si s-a uitat la mine. Se uita la mine.Si de aici reiese, ceea ce doresc. Vreau sa ma inteleaga, sa fie singurul care sa ma cunoasca si sa stie ca am nevoie de ajutorul lui, sa-mi zica " gata draga o sa fie ok" si sa aiba grija de mine, sa fiu eu in vizor nu altele care normal erau cu formele imense. Mi-e greu, ce pot sa fac? il vreau inapoi dar i-a zis clar prietenei mele " nee, m-am plictisit, nu o sa mai fiu cu ealaughing)))))" nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Izma a răspuns:

Este clar ca nu te merita straight face daca totusi te iubea sau cel putin tinea la tine nu radea cu prietenele tale de tine straight face sau poate ca ii este frica ca nu cumva sa para slab in fata prietenilor lui.

Pot zice ca ti-ai pierdut timpul degeaba cu el.straight face

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,de multe ori se intampla sa iubesti pe cineva si sa nu fi iubit,sau sa nu fi iubit indeajuns,oferi iubire,dar nu primesti...din cate observ din pacate el nu prea e interesat de tine, nu cred ca t eiubeste, sau te iubeste dar e foarte ciudat. DAca te-ar iubi cu adevarat altfel ar fi purtarea lui fata de tine.Stie probabil ca il iubesti si de aceea se comporta asa.
Nu cred ca te merita, meriti ceva mai bun.Mai bine uita-l ca mai sunt baieti, el da dovada de imaturitate si nepasare.
CAuta pe altcineva ca nu e el singurul baiat de pe lume.

| cosminnnellu a răspuns:

Salut kattyx imi pare ff rau de tinesad sunt de aceeasi parere cu toti ceilalti tipul e ciudat rau,hai ca toti facem glume si misto dar in limita bunului simt,cum te-ai putut indragosti de el daca e asa? e clar ca comportamentul lui lasa de dorit,se vede ca esti o fata sufletista si nu dispera asa e in viata fiecare dintre noi am pus suflet gresit,ai face o mare greseala sa ii mai acorzi o sansa,nu ai face decat sa iti faci rau cu mana ta,treci mai departe uita-l,ai sa imi spui ca e usor de zis dar greu de facut,sunt de acord cu tine,dar gandeste-te cum e el,cum se comporta fata de tine si atunci pune-ti intrebarea``oare merita``? da-o in masa de iubire ai si u deminitate si principii nu t poti injosi pentru un baiat oricat de mult l-ai iubi raspunsul este ca nu merita, iesi cu prietenii distreaza-te, nu mai intra in contact cu el si de fiecare data cand iti amintesti de el gandeste-te ca te-a facut sa suferi si asa il vei uita multa bafta pup:*

| NoChanceForUs a răspuns:

Dacă ție îți place să te umilești...go go go.

| SunshineGirl a răspuns:

Exista si baieti care merita, da` tu n`ai gasit unu` potrivit.Nu te grabi, o sa apara si "the one ". ai incredere! cat despre asta.un nesimtit!

| Costică_6760 a răspuns:

Ai puțină demnitate, e păcat să fii cârpa lui.

| Ioanakiss66 a răspuns:

Exact treci mai departe nu e el singuril baiat de pe pemant sau din univers nu-l mai baga in seama fa-l pe el gelos si se va vemi in apoi daca te beste daca nu fal gelos si totusi de unde sti ca alti baieti nu te plac

| Kattyx explică:

Scuza-ti de greseli puppy dog eyes

| Kattyx explică:

Scuza-ti de greseli.

| Arlena a răspuns:

E pacat ca ti se intampla asta, dar nu merita sa se joace cu tine, nu il lasa sa te vada slaba, arata-i ca esti dura. Chiar daca il vrei pentru tine el e doar un baiat gen Casanova nu merita, reflecta asupra sentimentelor tale pentru el, poate iti vei da seama ca iubirea pe care o simti pentru el e artificiala. Pe mine nu m-a ajutat deloc sa fiu slaba deoarece toti au profitat de mine.