| Domii a întrebat:

Sa va zic o poveste:Eu si cu o fata eram in clasele 1-4 cu ea dar cand a venit clasa a 5-a neo despartit toata clasa si ea! ea m-a placut in clasa 4-a dar eu nu ca imi era rusine de colegi si este mai inalta cu 3 cm decat mine! acum mie imi pl ft mult de ea dar asta e problema ca pe y! m i-am zis odata asta si ma acceptat sa fim iubiti dar cas eu bou i-am facut o farsa si am bagat-o pe youtube ce a scris ea(cu un program) a doua oara cand ma acceptat din nou ca iubit(ca i-am cerut scuze...)iar am fkto lata pentru ca am povestit despre sex(ca daca vrei sa faci cu mine...)si ghici dupa aia mo sunat(eu incantat)si cand colo era maicasa care o vzt tot! eu iar am inchis telu si mi-a dat ignore! iar acum in prezent ce ar trebui sa fac am bagat-o inapoi in lista si ma acceptat dar nu a mai vb cu mine pe mess ca era offline! iar daca ma accepta ca iubit tot mi-e rusine de prietenii meicrying! spuneti-mi ce ar trebui sa fac! daca ma accepta ca iubit si cu colegii! cine imi raspunde cel mai repede dar sa fie si bun raspunsu o funda si un joc super tare +vot! multumesc.

Răspuns Câştigător
| Adinel a răspuns:

Pai dupa parearea mea nu prea conteaza ce spun colegii.Crede-ma.Apoi ar trebui sa ii ceri scuze si ei si mamei sale cel mai bine si incearca sa o recastigi mai intai ca prietena pentru ca ea e suparata pe tine, apoi incearca ceva dar vezi nu foarte repede dupa ce vb ca prieteni, amici pentru ca va crede ca i-ai cerut scuze doar ca sa fi cu ea nu pentru ca ti-ar fi pasat intr-adevar de ce simte ea.Asa sunt fetele.Arata-i ca iti pasa.pwpiki.sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Daca te acepta ca iubit aceasta nu inseamna ca trebuie sati permiti orice. Fii mai destept si nu vorbi atita de sex, mai ales la asa virsta, poti sa te comporti frumos cu ea.

| αℓєχυтzα a răspuns:

1:esti un bou cum sa faci asa ceva in locul ei te-as injura si tu vrei SEX de la varsta asta.normal ca nu te mai vrea iubit.nai ce fcae BOULEEEEEEEEEEE

| danifx2 a răspuns (pentru αℓєχυтzα):

De acord cu tine

| xInnaAlinaxD a răspuns:

Cerei scuze. si spune-i ca nu sti ce era in capul tau. cumparai ceva frumos. daca nu vrea sa vorbeasca cu tine spune-i ca veti vorbi serios intre 4 ochi, si ca ce veti vorbi va ramane intre voi
daca, nici asta nu merge nu stiu ce sa zic
PS: esti in clasa 5-8 si vrei sa faci sex?

OMGhappyhappylaughing))))
Daca o sa accepte cineva. ei bine GOOD LUCK!