| IubesteEa a întrebat:

deci sa incepem fostul meu iubit nu stiu dar cred ca mi-a dat ignore sau apare offline pentru mine ca la fratimiu apare avalaible nu cred ca mi-a dat ignore ca nu am mai vb cu el demult dar eu nu i-am facut nimic ca sa imi dea offline sau ignore voi ce credeti mi-o fi dat offline si de ce? ieri a venit colega mea si a zis ca sa impac cu unu care are acelasi nume ca al prostului meu si nu stiu daca sunt ei 2 impreuna din nou o sa aflu ca mi-am facut oracol si el venea la mine la clasa si se uita in ochii mei era trist si colega mea proasta se uita la el de handicapata ce e voi ce credeti eu cred ca tine la mine ca se uita dupa mine dar nu ma baga deloc inseama si astazi e 13 ziua cand am fost impreuna ce mai zi de ***.

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Da,poate că nu vroia să stea de vorbă cu tine şi de aia s-a pus pe offline la tine. După despărţire am aflat că există aşa-numita fază "no contact period",adică o perioadă în care foştii parteneri nu mai comunică prin niciun fel de mijloc de comunicare (mess,facebook,twitter, telefon etc.), însă e temporar.Asta se întâmplă pentru ca cei doi parteneri să aibă o perioadă de gândire, o perioadă în care să-şi aranjeze gândurile cu privire la relaţia ce tocmai s-a încheiat, să se gândească mai profund dacă într-adevăr despărţirea a fost sau nu o alegere bună.

1 răspuns:
| franciza a răspuns:

Poate ca are nevoie de o pauza si s-a gandit ca emai bine sa nu mai vorbiti si de aia poate ti-a dat mesajul de offline mereu la messenger sau poate nu vroia in momentul acelasa vorbeasca cu tine.cine stie ce o fi in capul lui